2019 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Apdovanoti viktorinos apie sveikatos draudimą nugalėtojai

Lapkričio 29-ąją Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) paskelbė ir apdovanojo 2018 m. spalio mėnesį organizuotos viktorinos apie sveikatos draudimą, skirtos 9–11 klasių (I–III gimnazijų klasių) mokiniams, nugalėtojus. 9 iš dešimties nugalėtojų – Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai.
 
Šios mokyklos gimnazistai trečius metus susižėrė didžiąją dalį pagrindinių prizų. Dešimtasis viktorinos „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“ nugalėtojo titulas skirtas Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos mokiniui. Taip pat 18-ai dalyvių skirti paskatinamieji prizai.
 
Nugalėtojais ir paskatinamųjų prizų laimėtojais tapę gimnazistai iš Kazimiero Paltaroko gimnazijos atsiimti apdovanojimų atvyko į Panevėžio TLK. Šios gimnazijos kūno kultūros mokytoja Violeta Karanauskaitė ir VSP specialistė Sandra Dolgova, atlydėjusios mokinius, užsiminė, kad viktorinoje norėtų dalyvauti ir abiturientai, tad kitąmet prašyta suteikti teisę ir jiems.
 
„Viktoriną organizavome septintą kartą ir džiaugiamės, kad ji tarp mokinių – vis dar populiari. Nors šiųmetė, ko gero, buvo sunkiausia, nes reikėjo atsakyti į daugiausiai klausimų – 35 (ankstesniais metais 20–30), ji buvo gausiausia dalyvių ir mokyklų skaičiumi – sulaukėme 313 dalyvių iš 20 mokyklų (9 savivaldybių) – Panevėžio miesto ir rajono, Anykščių, Kupiškio, Ignalinos, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų. Šįmet galime džiaugtis, kad mokiniai labai aktyviai atsakinėjo į viktorinos klausimus – neprireikė nė priminti apie tai“, – pastebi Panevėžio TLK direktoriaus pavaduotoja Alma Čiplienė.
 
A. Čiplienė neabejoja, kad tai yra nuopelnas mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų (VSP), skatinusių vaikus dalyvauti. Kai kurie tam net skyrė dalį pamokos ir Panevėžio TLK yra dėkinga jiems už tai. Juk vienas iš viktorinos tikslų – skatinti mokinių sąmoningumą ir informuotumą, turimų žinių įtvirtinimą ir pasitikrinimą. Kitaip tariant, norima, kad kuo daugiau mokinių turėtų teisingų žinių apie privalomojo sveikatos draudimo sistemą ir ligonių kasas.
Šiais metais nugalėtojais tapo tie viktorinos dalyviai, kurie teisingiausiai atsakė į klausimus ir surinko po 33–32 taškus iš 35 galimų. Tiems, kurie surinko po 31 tašką, skirti paskatinamieji prizai. Jie taip pat skirti 7-iems pedagogams ir 3-ims VSP specialistams.
 
Aktyviausiai viktorinoje dalyvavo Panevėžio 5-osios ir Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijų mokiniai. Iš vienos mokyklos atsakymus į klausimus siuntė 64, kitos – 55 mokiniai. Kadangi šių mokyklų gimnazistams tapti laimėtojais nepasisekė, Panevėžio TLK organizuos padėkos vizitus į mokyklas ir taip padėkos už aktyvumą.
Skelbiame Panevėžio TLK viktorinos nugalėtojais šiuos Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinius, surinkusius po 33–32 taškus: Gabiją Leonaitę (IIIa kl.); Ievą Markevičiūtę (IIIa kl.); Faustą Semėnaitę  (IIIb kl.); Akvilę Vilutytę (IIIc kl.);  Gabrielę Aputytę (IIIc kl.); Rusnę Šipelytę  (IIIc kl.); Deimantę Šliogerytę (IIIc kl.); Rusnę Breivytę (IIa kl.);  Faustą Pikauskaitę (IIa kl.).  Taip pat nugalėtoju skelbiame Romaną Velgų, Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos III kl. mokinį, surinkusį 32 taškus.
 
Paskatinamieji prizai skirti dalyviams, surinkusiems po 31 tašką: Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija – Neringai Teresevičiūtei (III kl.); Gabijai Kabečiūtei (II kl.).  
 
Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija – Ramonai Labutytei (III kl.); Gyčiui Andriūnui (III kl.); Eiridui Vietriniui (III kl.); Gretai Mieliauskaitei (III kl.); Karoliui Mikailai (III kl.); Justui Maračinskui (III kl.); Rokui Malakauskui (II kl.); Evaldui Šeikui (II kl.); Vaivai Paurytei (II kl.); Snieguolei Gaidytei (II kl.); Karinai Putinauskaitei (II kl.); Gailei Gruzdaitei (II kl.); Emilei Jankauskaitei (II kl.); Eimantui Merkiui (II kl.); Gyčiui Asipauskui (II kl.); Genadijui Vingeliui (II kl.).
Panevėžiečiams viktorinos nugalėtojams ir paskatinamųjų prizų laimėtojams Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštai ir prizai įteikti. Kitų gimnazijų atstovus apdovanojimai pasieks gruodžio mėnesį arba 2019 m. pradžioje.
Padėkos ir prizai už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje, atsižvelgiant į daugelio dalyvių pasiektus laimėjimus, įteikti Kazimiero Paltaroko gimnazijos kūno kultūros mokytojai V. Karanauskaitei ir VSP specialistei S. Dolgovai. Jų sulauks ir Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos anglų k. ir matematikos mokytojos Ramūnė Vabolytė ir Danutė Jankauskienė.
 
Už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje ir aktyvų mokinių dalyvavimą joje padėkos raštai ir prizai bus įteikti pedagogams ir VSP specialistams tų mokyklų, kurių dalyvių skaičius buvo gausiausias: 5-osios gimnazijos informacinių technologijų mokytojai Jolitai Stankevičienei ir šios gimnazijos VSP specialistei Virginijai Dapkevičienei, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos technologijų ir biologijos mokytojai Ligitai Bieliauskienei, anglų kalbos mokytojai Astai Valuntienei, socialinei pedagogei Vilmai Titienei, VSP specialistei Audronei Dvelienei.
 
Panevėžio TLK dėkoja visiems viktorinos dalyviams. Kam nepasisekė šiais metais, tie savo jėgas galės išbandyti kitą rudenį, nes organizuoti viktoriną planuojama ir kitąmet.
 
Teisingi viktorinos atsakymai skelbiami interneto svetainėje www.paneveziotlk.lt (paspaudus reklamjuostę „Viktorinos atsakymai“). 
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 
Rūpimus klausimus galite pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.
 
Ligonių kasos kviečia:

2018-12-03 16:08:17