2020 m. spalio 30 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Apdrausti mūsų rajono mokiniai – rugsėjo mėnesį vyks akcija „Apsaugok mane“

Socialinė akcija „Apsaugok mane“ šiemet startuoja jau 21-mą rugsėjį. Visoje Lietuvoje, o taip pat ir Zarasų rajono savivaldybėje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

 

Nutikus nelaimei – nemokamas draudimas

Akcijos „Apsaugok mane“ iniciatorė didžiausia draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kaip ir kasmet visą rugsėjį bendrojo ugdymo mokyklų moksleivius draudžia Asmens draudimu nuo nelaimingų atsitikimų kelyje į mokyklą ir grįžtant namo. Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų. Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną ir tęsis iki spalio 1 dienos.

 

Svarbu nedelsiant kreiptis

Patekus į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti policijai (nes draudimas galioja tik eismo įvykio metu kuris yra registruotas policijoje) ir užregistruoti įvykį paskambinus „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.

 

Pasirūpins saugiomis perėjomis

Zarasų rajono savivaldybės darbuotojai prie Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos, Paulaus Širvio progimnazijos, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos bei Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos esančias perėjas paženklino ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.
„Svarbiausia mūsų, suaugusiųjų, rudens pamoka – apsaugoti vaikus, kad namus ir mokyklą jie pasiektų saugūs ir sveiki. Mažieji eismo dalyviai, neretai po ilgųjų vasaros atostogų išsiblaškę ir mažiau atidūs, todėl visus vairuotojus tradiciškai kviečiame vairuoti atsargiau, o tėvelius – priminti vaikams, saugaus elgesio kelyje taisykles.

 

Nuo š. m. rugsėjo 1 d. startuoja išplėsto formato „Moksleivių draudimo“ programa

Šiais 2020-2021 mokslo metais programoje kviečiame dalyvauti visus Lietuvos moksleivius nuo priešmokyklinių (paruošiamųjų) grupių iki pat dvyliktokų (0-12 kl.), kurie iki šiol nedalyvavo buvusioje “Pradinukų draudimo” programoje. Programoje pirmą kartą dalyvausiantiems moksleiviams kartu su partneriu “E.mokykla” dovanosime:
1. Moksleivių draudimą:
Nelaimingų atsitikimų per eismo įvykį draudimą, galiojantį pėstiesiems ar dviračiu važiuojantiems (vežamiems) mokiniams. Jis galios 9 mėnesius nuo draudimo sutarties įsigaliojimo visoje Lietuvoje, bet kuriuo paros metu. Draudimo suma – 5 tūkst.Eur.
2. Elektroninę mokymosi aplinką:
Nemokamai suteiksime vieno pasirinkto ar pagal klasę numatyto mokomojo dalyko licenciją 2020-2021 mokslo metams.
 


Jurgita Jablonskienė 2020-09-17 13:48:51
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?