2021 m. birželio 15 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Apie energetinio efektyvumo perspektyvas

Rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, mero  pavaduotojas Arnoldas Abramavičius, rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus vedėjas Jonas Žusinas  susitiko su Ä¯monės CityService SE atstovais. Svečiai iš Vilniaus pristatė bendrovės veiklą.
 
Ä®monės pardavimų vadovas ŠarÅ«nas Šetikas supažindino su įmonės veikla, pasakė, kad ši šiuolaikinė įmonė valdo pastatų Å«kio valdymo ir integruotų komunalinių paslaugų įmonių grupę, veikiančią Vakarų, Centrinės ir Rytų Europos rinkose. Grupei priklausančios bendrovės užsiima pastatų Å«kio valdymo proceso administravimu, inžinerinių sistemų priežiÅ«ra ir remontu, energetinių išteklių valdymu ir renovacija, pastatų techniniu ir energetiniu auditu, atliekų tvarkymu ir ekologijos verslu. Žodžiu, įmonė gali Savivaldybei pasiÅ«lyti visas paslaugas „iš vienų rankų“: nuo elektros kištukinio lizdo  pakeitimo iki šilumos mazgo modernizavimo. Ä®monės darbuotojai dirba visose šalies savivaldybėse.  
 
Savivaldybės vadovai domėjosi įmonės miesto ir kaimo gatvių apšvietimo modernizavimo darbais, teikiamomis šioje srityje paslaugomis. Bendrovės atstovai išsamiai papasakojo, kad įmonė sėkmingai šiuos darbus atlieka, jau yra sukaupusi šioje srityje patirtį ir Lietuvos rajonuose, po modernizavimo sparčiai didėja energetinis efektyvumas ir užsakovai patenkinti atliekamais darbais.  
 
Pokalbio metu meras Nikolajus Gusevas pabrėžė, kad šioje srityje zarasiškiai turi daug veiklos. Savivaldybės uždavinys – modernizuoti ne tik miesto, bet ir kaimų gatvių apšvietimą. Ypatingai daug darbų laukia kaimo vietovėse.  BÅ«tina, kad visur  efektyviai  bÅ«tų panaudotos investicijos, o modernios technologijos įgalintų efektyviai taupyti  energetinius resursus ir lėšas.
 
Taip pat aptartos bendradarbiavimo galimybės aptarnaujant šilumos, elektros energijos, vandens tiekimo Savivaldybės pastatams tinklus, atliekant šiuose pastatuose smulkius remonto darbus. 
 
Susitikimo dalyviai nusprendė ateityje glaudžiai bendradarbiauti, ieškoti bÅ«dų kaip efektyviau panaudoti energetinius ir materialinius resursus.  
 
Nuotraukoje: susitikimo dalyvių pokalbis apie energetinio efektyvumo perspektyvas Zarasų rajono savivaldybėje. 
 
 
Mero patarėjas
Petras Ivanovas
NuotraukosPetras Ivanovas 2019-01-17 10:38:16