2018 m. lapkričio 13 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Apie futbolą Dusetose

Visus 2017-2018 mokslo metus ir dar truputėlį vasaros Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos sporto aikštyne veikė futbolo būrelis pradinių klasių mokiniams. Ir ką gi jis veikė?
 
Nuo rugsėjo uoliai treniravosi kelis kartus per savaitę. Ir berniukai ir mergaitės žaidė su kamuoliu, be kamuolio, bėgiojo, vertėsi kūliais bei kalbėjosi apie žaidimus ir save. Kartais varžėsi tarpusavyje ir važiavo ieškoti stipresnių už save. Dažniausiai surasdavo. Suradę varžėsi, mokėsi ir po žingsnelį tobulėjo.
 
Taigi, dalyvavom visos Lietuvos pradinukų lygoj. Vieninteliai iš viso Zarasų rajono. Kaip mums sekėsi? Sekėsi gerai, nes daug žaidėm, kartą net laimėjom. Mergaitės kartu su futbolo klubu “Utenis“ dalyvavo Lietuvos mažų mergaičių čempionate! Žaidė Utenoj, pabuvojo Kaune ir Ukmergėje. Visi kartu, padedami tėvelių, buvom Zarasuose patikrinti, kaip sekasi Zarasų berniukams žaisti futbolą. Berniukai išmėgino jėgas su Užpalių vaikais Užpalių miestelio futbolo aikštėje, gavo dovanų po futbolo batelius ir pasivaišino mamyčių keptais keksiukais.
 
O viską vainikavo birželio 22 dieną švęstas trečiasis komandos gimtadienis. Sunku pasakyti, kodėl trečiasis. Geriau neklausinėkit. Žinau tik tiek, kad prieš tai buvęs, buvo antrasis. Matyt tai trečiosios komandos gimtadienis. Susirinko pilnas kiemas vaikučių, jų mamyčių ir tėvelių. Žaidėm futbolą trys prieš tris. Šeimomis. Kas su tėčiu ir mama, kas su sese ar broliais, kas su pussesere ar pusbroliu, kas su dėde, o kas su treneriu ar kunigu Kęstučiu iš Utenos. Svarbiausia buvo žaisti kuo daugiau, kuo smagiau, kuo mažiau sėdėti. Tikrai. Nes nežaidusios mamytės sušalo ir ėmė mėlynuoti. Tad turėjom nustoti žaisti ir eiti prie laužo sušilti (sušildyti mamyčių, tėčiai tai visi žaidė) ir kepti dešrelių. Dar valgėm tortą, arbūzą ir dar daug įvairių skanėstų. Visi maži vaikučiai gavo po komandos gimtadienio medalį. Atminimui. Ir visokių dovanėlių. Dėl džiaugsmo. Kas negavo, tegu nenusimena, nes tikrai gaus visi, kurie ateis į treniruotes, žais varžybose, uoliai stengsis ir norės visko visko, ką tik įstengs padaryti.
 
Ir visa tai vyko, vyksta, vyks (kol bus norinčių žaisti ) neformalaus vaikų švietimo programos, kuri 2018 m. finansuojama Europos Sąjungos fondo lėšomis, dėka. Esu dėkingas sumanytojams ir vykdytojams. Nes tai veikia. Ir tikrai reikalinga.
 
Dusetų vaikų futbolo būrelio „Žaisk futbolą – tobulink save“  treneris Rimas Vaitukaitis

2018-07-09 07:43:58
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas