2021 m. sausio 18 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Apie futbolą Zarasų krašte

Visus 2018–2019 mokslo metus Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje ir Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijoje vyko pradinių klasių, o Širvio progimnazijoje ir vyresnių moksleivių futbolo bÅ«reliai. Vaikai mokėsi spirti ir perduoti kamuolį, suklaidinti savo varžovą, žaidė įvairiausius žaidimus ir kalbėjosi apie tai, kaip jiems sekasi, ko išmoko ir apie ką svajoja.


Dalyvavo jaunieji futbolininkai įvairiuose turnyruose nuo Pradinukų Lygos iki Olimpinės dienos, nuo tarpklasinių varžybų iki respublikos čempionatų ar tarptautinių turnyrų.


Birželio pradžioje Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje ir Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijoje praūžė pradinių klasių futboliuko 4 x 4 turnyrai. Dalyvauti galėjo visos ir visi, kas netingėjo. Ir nebÅ«tinai žaisti reikėjo. Kas su draugais susibÅ«rė į komandas ir kovojo dėl pergalės ar žaidė tik dėl smagumo, o tie, kas atėjo pažiÅ«rėti, tai dalyvavo įvairiuose konkursuose (mėtė lėkštutes, spyrė ar varė kamuolį ir t.t.) ir laimėjo tokius pat prizus kaip futbolo žaidėjai. Emocijos liejosi per kraštus, saulutė kaitino mus kaip įmanydama, viskas klojosi kaip suplanuota. Ir viskas čia be mergaičių neapsiėjo. Nes negalėjo bÅ«ti komandų vien iš berniukų. Tad žaidė visos ir visi kaip mokėjo. Visai nesvarbu, kuri komanda laimėjo. Svarbiausia dalyvauti, smagiai žaisti ir prizą pats pasirinkti galėsi. O tuos prizus fondas „Moterys už futbolą“ vaikams dovanojo. Nuoširdžiausiai ačiÅ« tariam žmonėms, kurie jį kuruoja.


Mokslo metų užbaigimo ir tuo pačiu bÅ«relių futbolo sezono uždarymo šventės – šeimų futbolo turnyrai taip pat įvyko Zarasuose ir Dusetose. BÅ«relį lankę vaikai į šventę rinkosi su tėveliais, mamytėmis, sesėmis, broliais ar draugais. Žaidė, žaidė, prisižaidė iki soties, privargo, gavo po atminimo medalį, pabendravo vieni su kitais ir išsiskirstė ilsėtis per vasarą, kad sukauptų jėgų kitais metais mokytis ir žaisti.


Futbolo bÅ«reliai veikia NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) programos dėka. Dėkojame projekto sumanytojams ir vykdytojams


Ačiū Zarasų sporto centro treneriui Sergejui Rubizovui, moksleiviams Domantui Dainiui ir Austėjai Deinytei, Adelei Vaitukaitytei-Markevičienei ir Liucijai Vaitukaitytei už pagalbą pravedant turnyrus.


Laisvasis mokytojas Rimas Vaitukaitis


Svetlana Veikšrienė 2019-07-09 14:02:18
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?