2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Apie kultūros darbuotojų veiklą karantino metu

Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas susitiko su KultÅ«ros centro direktoriumi Aurimu Gudu. Pokalbio metu buvo aptarta centro veikla ir paslaugų teikimas ekstremaliosios situacijos metu . Numatyta, kad lankytojai bus aptarnaujami nuotoliniu bÅ«du. Svetainėje www.zkc.lt nurodoma aptarnavimo laikas ir vadovo bei specialistų kontaktai. Bilietai į renginius parduodami įprasta tvarka, išskyrus tai, kad renginio dieną vieną valandą iki renginio pradžios bilietai bus parduodami ne vestibiulyje, o budėtojo poste.

 

KultÅ«ros centro direktorius Aurimas Gudas patikino merą, kad nelengvas šis laikas kultÅ«ros darbuotojams ir meno saviveiklos entuziastams, bet visi supratingi ir žino, kad reikia prisitaikyti prie situacijos. Karantino metu kultÅ«ros darbuotojai aktyviai dirba, išnaudoja visas galimybes ir reaguoja į esamą situaciją organizuojant renginius, nuotolines repeticijas, iš anksto persiplanuoja savo darbus, pasitelkia virtualias erdves, kÅ«rybiškumą, bendrauja, palaiko savo vykdomas veiklas, diskutuoja virtualioje erdvėje. Pokalbio dalyvius džiugino, kad aktyviai nuotoliniu bÅ«du veiklas vykdo ne tik Zarasų, bet ir rajono kultÅ«ros darbuotojai ir meno saviveiklos entuziastai.

 

Rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ir Zarasų kultÅ«ros centro direktorius Aurimas Gudas taip pat aptarė pasirengimą šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms rajone.


Rajono Savivaldybės informacija
Nuotraukoje – rajono Savivaldybės mero Nikolajaus Gusevo ir Zarasų kultÅ«ros centro direktoriaus Aurimo Gudo susitikimas.
Petro Ivanovo nuotrauka


Zarasų rajono savivaldybė 2020-11-10 08:05:32