2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

„Apie rankų higieną“

Gera rankų higiena yra vienas paprasčiausių ir svarbiausių veiksmų, padedančių užkirsti kelią infekcijos plitimui. Tai viena efektyviausių bei pigiausių priemonių kovoje su infekcijomis. Rankų higienos terminas apima du pagrindinius veiksmus: rankų plovimas su muilu ir vandeniu – sumažėja laikinos floros kolonijos bei mechaniškai pašalinamas nuo rankų purvas, žemės ir atskiros floros. Rankų įtrynimas nedideliu kiekiu greitai veikiančiu, efektyviu antiseptiniu tirpalu, dezinfekuojančiu rankas.
 
Mokyklos yra kenksmingų mikrobų, kurie lytėjimo keliu plinta nuo vieno vaiko prie kito, prieglobstis. Rankų plovimas – vienas geriausių bÅ«dų SUSTABDYTI kenksmingų mikrobų plitimą ir užkirsti kelią ligoms.
 
Sausio 17 d. Zarasų vaikų dienos centras "Draugai" lankytojai dalyvavo sveikatos pamokėlėje „Apie rankų higieną“ Šios pamokėlės tikslas: atkreipti dėmesį į rankų higienos svarbą ir priminti vaikams, kad teisingai plauti rankas svarbu ne tik tam, kad jos bÅ«tų švarios, bet ir tam, kad apsaugotume save ir aplinkinius nuo užkrečiamų ligų. Vaikai klausėsi informacijos apie rankų higieną, mokėsi taisyklingų rankų plovimo žingsnius. ŽiÅ«rėjo filmuką apie švarą, atsakinėjo į klausimus.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 
Nuotraukos


2018-01-19 08:04:50
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?