2020 m. birželio 1 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Aptarti mobilizacijos klausimai savivaldybėje

Spalio 11 d. Zarasų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje vyko mobilizacijos mokymai, kuriuose dalyvavo rajono Savivaldybės institucijų ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojai, įrašyti į civilinio mobilizacinio personalo rezervą.
 
Prieš mokymus Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virgilijus Vitalijus Vilkelis susitiko su rajono Savivaldybės meru Nikolaju Gusevu. Šio pokalbio metu buvo aptartas Savivaldybės pasirengimas galimoms kritinėms situacijoms, priimančios šalies paramos teikimui, taip pat valstybės gyvybiškai svarbios funkcijos bei valstybinės mobilizacinės užduotys savivaldybių institucijoms ir įstaigoms. Pokalbyje  dalyvavo ir rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, direktoriaus pavaduotojas Renius Kisielius.
 
Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai skaitė pranešimus apie mobilizacijos sistemą, ginkluotą ir neginkluotą gynybą.
 
Mobilizacijos skyriaus vyriausioji specialistė Laura Naidūnaitė pristatė savivaldybių vaidmenį mobilizacijos sistemoje.
 
Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausiasis specialistas Arvydas Čepukėnas gvildeno apie ginkluotą ir neginkluotą pasipriešinimą, Savivaldybės, jos institucijų vaidmenį mobilizacijos atveju.
 
Priimančiosios šalies paramos skyriaus vyriausiasis specialistas Domas Alekna supažindino su  Priimančios šalies paramos klausimais, spręstinomis problemomis.  
 
Nuotraukose: mobilizacinių mokymų akimirkos. 
Nuotraukos

Dokumentų valdymo skyrius 2018-10-16 14:11:58