2020 m. spalio 24 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Aptartos svečių namų „Zarasai“ perspektyvos

Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius apsilankė  svečių namuose „Zarasai“.
 
Dariaus ir Girėno gatvėje įsikūrę svečių namai „Zarasai“  patogiuose triviečiuose,  keturviečiuose numeriuose visais metų laikais apgyvendina miesto svečius.  Namai įgauna vis didesnį populiarumą, juos pamėgo žmonės ne tik iš Lietuvos, bei ir iš užsienio. Čia nuolat gerinamos sąlygos, teikiama daugiau paslaugų.  
 
Praėjusiais metais rajono Savivaldybė skyrė 20 tūkstančių eurų miesto svečių apgyvendinimo gerinimui. Už šias lėšas buvo įrengti keturi kambariai. Dabar šiuo metu namuose vienu metu gali patogiai ilsėtis apie 90 svečių. 
 
Meras ir mero pavaduotojas svečių namuose susipažino su teikiamomis paslaugomis, apgyvendinimo sąlygomis. Apie jų gerinimą ir veiklos perspektyvas papasakojo VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė. 
 
Meras, mero pavaduotojas  kartu su svečių namų darbuotojais aptarė klientų aptarnavimo sąlygų gerinimą,  reklamos plėtojimą, galimybes toliau racionaliau naudoti energetinius resursus,  geresnį patalpų panaudojimą  ne sezono metu.
 
Pokalbio metu buvo pabrėžta dėl  sąlygų miesto svečiams tolimesnio gerinimo ir  tokių erdvių sukūrimo, kurios bus dar labiau patrauklesnės svečiams. Aptartos ir papildomo lėšų skyrimo  svečių namams „Zarasai“, taip pat naujų finansavimų resursų paieškų galimybės.   
 
Nuotraukose: svečių namuose „Zarasai“.  

Mero patarėjas

Petras Ivanovas

Nuotraukos


Petras Ivanovas 2019-01-23 15:20:47
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?