2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Ar tikrai „Zarasai – Jaunimui?“

Spalio 9d., trečiadienį, Zarasų viešojoje bibliotekoje, savivaldos dienos proga vyko diskusija „Zarasai – Jaunimui?“, kurią organizavo Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“.
 
Jeigu dar nežinote, ZRJVOS „Apskritas stalas“, nacionalinė, demokratinė, savarankiška, savanoriška, pelno nesiekianti, visuomeninė Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjunga, vienijanti 14 rajono bei miesto jaunimo organizacijų, organizuojanti renginius jaunimui, atliekanti regioninės jaunimo tarybos funkcijas apibrėžtas Lietuvos Respublikos jaunimo politikos pagrindų įstatyme.
 
Diskusijos tikslas - išgryninti Zarasų rajono jaunimo problemas ir jų sprendimus. Diskusijoje dalyvavę valdžios bei jaunimo atstovai puikiai jį išgrynino. Renginyje dalyvavo Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Jis atsakė į įvairius jaunimo pateiktus klausimus. Renginyje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Seimo nario Algimanto Dumbravos padėjėja Regina Račkauskienė, Jaunimo reikalų tarybos nariai – Erikas Černovas, Emilija Račkauskaitė, Ingrida Tatarūnė, Ugnė Tokariovaitė, Gintaris Petrėnas, Remigijus Lamanauskas, Daiva Dudėnienė, Jaunimo reikalų koordinatorė Aksana Vorobjova, „Apskrito stalo“ savanoriai Arnas Knezys, Ignas Pluč, Justė Sipavičiūtė, Dominykas Černovas bei Danielius Bobkovas, taip pat Kęstutis Stankevičius, Andželika Vitkūnienė, Aldona Žiliukienė ir Martynas Girčys. Diskusiją moderavo Kornelija Vitartaitė.
 
Visi renginio dalyviai buvo suskirstyti į darbo grupes ir gavo individualų klausimą apie jaunimo švietimą, verslumą, užimtumą, veiklumą ar JRT. Darbo grupėse atsakyti klausimai ir pasiūlymai buvo pateikti  visiems dalyviams, kurie taip pat pasakė savo nuomonę, pateikė daugiau idėjų.
 
Džiaugiamės, kad Zarasams rūpi jaunimas ir tikimės, kad suplanuoti darbai neliks tik žodiniai, o bus iš tiesų įgyvendinti!
 
Emilija Račkauskaitė
JRT narė
„Apskrito stalo“ savanorė
Nuotraukos Samantos Račkauskaitės

2019-10-11 13:10:27