2023 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Artėjant Motinos dienai Brangiausias žmogus pasaulyje

Simonos VASILEVSKAJOS pieš.
 Evelina (15 m.): – Negalėčiau išskirti blogų mamos bruožų. Mano nuomone, tai – nuodėminga, nors, žinoma, bÅ«na erzinančių momentų, nesusipratimų. Visada stengiuosi įsiklausyti į mamos patarimus, ji man yra tarsi geriausia draugė.
Romas (17 m.): – Kažkodėl tėvai mano, kad kritikuoti savo vaikų bÅ«dą, elgesį, stilių jie gali, tačiau vaikai apie tėvus negali nė prasižioti, nes tai bus nepagarba, akiplėšiškumas, chamizmas. Kartą pasakiau mamai, kad ji „bobiškai“ rengiasi – nepasakosiu, kuo buvau išvadintas. Bet kodėl gi? Kodėl ir tėvai negalėtų priimti jau Å«gtelėjusių savo vaikų pastabų geranoriškai? 
Sandra (15 m.): – Manau, visi mes turime pliusų ir minusų. Mamos – ne išimtis, bet kritikuoti mamą už jos elgesį, kuris man nepatinka, bÅ«tų keista. Labiau matau save tokioje situacijoje. Šiaip, kaip ir daugumai, man nepatinka tai, jog retkarčiais mama kišasi ne į savo reikalus. Kita vertus, mama yra man artimiausias žmogus ir ji privalo viską žinoti apie mane… Na, o gerų bruožų mama turi begalę, vardyti ir vardyti…
Vaida (15 m.): – Labiausiai erzina kiekvieną dieną mamos užduodamas klausimas – kaip sekasi? Matyt, per ilgą laiką tai tiesiog įgriso. Na, kitą vertus, be mamos patarimų niekaip neišsiversčiau.
Vika (15 m.): – Mama yra pats patikimiausias žmogus, jai visada galiu išsipasakoti, gauti patarimą ir nebijoti, jog tavo paslaptį ji kažkam išduos. O erzina tai, kad mama neskiria laikmečių. Pasak jos, laikai nesikeičia ir viskas lieka taip pat... Ir pergyvena dėl daugelio dalykų, kurie šiam laikmečiui tiesiog nebÅ«dingi. 
Vytas (16 m.): – Mano mama šiaip gera, tik mane tiesiog siutina jos smalsumas, landumas – ji išknisa ir tikrina visus mano daiktus, klausinėja mokytojų, pažįstamų apie mane, skambinėja mano draugams – tai varo iš proto.
Ieva (15 m.): – Mano mama yra puikus žmogus, su ja galime apie viską pasikalbėti, pasijuokti, gal tik kartais ji per daug smalsi...
Viktorija (15 m.): – Mano mama yra labai supratinga, su ja galima apie viską pakalbėti. Erzina gal tik tai, kad kartais leidžia ne viską, ko aš norėčiau, nors tai suprantama.
Vita (16 m.): – Man nepatinka nuolatinis mamos pamokslavimas: daryk taip, nedaryk šitaip, taip elgtis negražu, šitaip rengtis nepadoru – tai labai erzina ir yra dažnų mÅ«sų susipykimų priežastis. 
Gerda (16 m.): – Mama manimi pasitiki, tai man patinka. Juk pasitikėjimas – viso bendravimo pagrindas. Bet nepatinka, kad ji mėgsta apie mano gyvenimą pasikalbėti su draugėmis – tai mane erzina.
Iš visų atsiliepimų galime spręsti, kad mamas mes vertiname ir mylime, nors kartais mus ir erzina jų vienas kitas bruoželis. Bet mamos vis tiek yra brangiausi žmonės pasaulyje, tad nepagailėkime joms gero žodžio, neužmirškime pabučiuoti, palepinti, juk jos – mÅ«sų mamos.
Su artėjančia Motinos diena, mielos mÅ«sų mamos! 
Bendraamžius kalbino Dominyka PARADNIKAITĖ ir Arianda GRIŠÄŒENKO.
Nuotraukos

Simonos VASILEVSKAJOS pieš.Eimantė Petrauskaitė 2012-04-17 17:39:55
MERĖ
Renginių organizatoriams
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?