2022 m. rugpjūčio 12 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Aš manau taip! „Juoktis tik tarp baltų sienų...“

 O juk juokas, laimė, šypsena turėtų atsispindėti kiekvieno iš mÅ«sų veide. Sakoma, laimingam žmogui pasaulis atrodo kitoks. Žinoma, reikia suprasti tuos žmones, kurie turi bėdų ir jiems nesinori džiaugtis gyvenimu, tačiau kodėl reikia slėpti džiaugsmą?   
Neretai šiuolaikinis atsipalaidavimo ir laimės „eleksyras“ yra svaigalai. Mes turėtumėme išmokti atsipalaiduoti, nusiimti liÅ«desio kaukes ir be šio „laimės eleksyro“. Reikėtų išmokti parodyti savo džiaugsmą ir taipogi priimti kitų. BÅ«tų smagu juoktis viešumoje ir nesusilaukti replikų bei niekinančių žvilgsnių. Mano nuomone, nereikėtų piktai žvelgti į tuos, kurie juokiasi, o pasijuokti kartu su jais. Juk juoktis yra šitaip lengva ir nesudėtinga. Atrodo, šypsena yra tokia nereikšminga, bet ji gali nušviesti kelią į tavo laimės svajas. 
Mokėkime nuoširdžiai ir atvirai džiaugtis, mokėkime  pasijuokti net ir iš nereikšmingiausio dalyko. Juokimės, nes tai ilgina gyvenimą! 
Mergina raudonu šaliu 

Arianda Griščenko 2012-10-15 16:16:21