2019 m. birželio 17 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Aš manau taip! „Juoktis tik tarp baltų sienų...“

 O juk juokas, laimė, šypsena turėtų atsispindėti kiekvieno iš mūsų veide. Sakoma, laimingam žmogui pasaulis atrodo kitoks. Žinoma, reikia suprasti tuos žmones, kurie turi bėdų ir jiems nesinori džiaugtis gyvenimu, tačiau kodėl reikia slėpti džiaugsmą?   
Neretai šiuolaikinis atsipalaidavimo ir laimės „eleksyras“ yra svaigalai. Mes turėtumėme išmokti atsipalaiduoti, nusiimti liūdesio kaukes ir be šio „laimės eleksyro“. Reikėtų išmokti parodyti savo džiaugsmą ir taipogi priimti kitų. Būtų smagu juoktis viešumoje ir nesusilaukti replikų bei niekinančių žvilgsnių. Mano nuomone, nereikėtų piktai žvelgti į tuos, kurie juokiasi, o pasijuokti kartu su jais. Juk juoktis yra šitaip lengva ir nesudėtinga. Atrodo, šypsena yra tokia nereikšminga, bet ji gali nušviesti kelią į tavo laimės svajas. 
Mokėkime nuoširdžiai ir atvirai džiaugtis, mokėkime  pasijuokti net ir iš nereikšmingiausio dalyko. Juokimės, nes tai ilgina gyvenimą! 
Mergina raudonu šaliu 

Arianda Griščenko 2012-10-15 16:16:21