2022 m. rugpjūčio 12 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Aš manau taip! Vaistas nuo prėskos rutinos

 Ar krepšinyje galima „perlenkti lazdą“? Dažnas pasakytų, kad emociškai – taip, fiziškai – turbÅ«t ne. Aš pats galiu žaisti „iki nukritimo“, iki visiško išsekimo kovoti dėl kiekvieno kamuolio ir dėl kiekvieno taško. Net jei varžybos bÅ«na sėkmingos ir sulauki komplimentų dėl gero žaidimo, man svarbesnis klausimas – ar padariau pakankamai, o gal  galėjau ir šiek tiek geriau? Aišku, visada ir visur galima geriau, tobulybei ribų nėra.
Krepšinis – hobis, kuris gali „pavirsti“ puikia karjera. Bet svarbiausia – nieko nėra geriau už darbą, kurį dievini kiekvieną sekundę jį atlikdamas.
Žinoma, kaip kiekviename sporte, taip ir žaidžiant krepšinį neįmanoma išvengti traumų – tai sportininko gyvenimo dalis, kuri gali greitai užkirsti kelią bet kokiam tobulėjimui. Visa tai žinai ir supranti, bet juk visada tikiesi ir sieki geriausio. Pagaliau rizikos yra visur, net ir sėdint prie stalo su pieštuku rankoje. Kaip ten bebÅ«tų, vis dėlto siÅ«lau visiems susirasti savo hobį ir jausti tokią aistrą, kokią jaučiu aš žaisdamas krepšinį.
Egidijus PETRAUSKAS

Arianda Griščenko 2013-10-07 17:14:46