2023 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Ateik ir linksminkis su grupe „KŪJELIAI“

 Gruodžio 14 d., trečiadienį, 17 val. Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos renginių salėje išskirtinį pasirodymą surengs muzikinė dviejų brolių Andriaus ir Juliaus Vaicenavičių grupė – „KŪJELIAI“! Jie išsiskiria savo padÅ«kusiu folkišku skambesiu ir energingais gyvais pasirodymais!

 

„KÅ«jeliai“ savo autorinėje kÅ«ryboje su jaunatvišku žaismingumu ir entuziazmu stojasi ant folkloro pamatų. Jų dainose girdėti, kad šie vyručiai užaugo su lietuvišku folkloru. Jų dainose dar geriau girdėti, kad šie vyručiai labai linksmi ir nuoširdÅ«s. 
 
„Nežinau, kodėl man taip gera“, – „KÅ«jelių“ dainos frazė, taikliai apibÅ«dina jų koncertų atmosferą. Pasidabinę drobiniais marškiniais, persirišÄ™ gitaras tautinėmis juostomis jie siautėja lyg rokenrolo koncerte. Apsiginklavę įvairiausiais instrumentais ir atlapaširdišku bendravimu, „KÅ«jeliai“ visus suvienija tikrom linksmybėm. Nepraleisk progos puikiai pašÄ—lti su folko dvasios grupe!
 
Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija
 
Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2022-12-13 11:47:00