2019 m. birželio 17 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Atliktas Antazavės ir Degučių veikiančių kapinių informacijos skaitmeninimas

2019 metų gegužės mėnesį buvo atliktas Antazavės ir Degučių veikiančių kapinių informacijos skaitmeninimas. Internetinėje svetainėje www.cemety.lt patalpinta informacija apie palaidotus asmenis. Svetainėje galima atlikti palaidotų asmenų paiešką, peržiūrėti kapavietės nuotraukas, surasti kapavietę žemėlapyje. Sukurta sistema gelbsti gyventojams, ieškantiems, kur tiksliai palaidoti jų artimieji.


Kapinių prižiūrėtojams sistema suteikia didesnes galimybes organizuojant laidojimo procesus. Suskaitmenintas kapinių planas (žemėlapis), identifikuotos kapavietės, laisvos laidojimo vietos, suregistruotos neprižiūrimos kapavietės, vedamas atsakingų asmenų už kapavietės priežiūrą registras. Sistemoje parengiamas leidimas laidoti, registruojamos kapavietės, vedama kapų vietų ir laidojimų statistika, prognozės ir t.t.


Šiuolaikiška kapinių administravimo sistema leidžia greitai ir efektyviai administruoti senus ir naujus kapinių duomenis, atsakyti į žmonių užklausas ir išduoti leidimus laidoti.

 

Antazavės ir Degučių seniūnijų informacija

Nuotraukos
Svetlana Veikšrienė 2019-05-23 15:38:19