2019 m. balandžio 23 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

 Zarasų rajono savivaldybės administracija elektroninio aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Atranka į „Lyderių laiko 3“ Formaliųjų magistrantūros studijų programos „Švietimo lyderystė“ trečiąją laidą

Norinčiuosius studijuoti projekto Formaliųjų magistrantūros studijų programoje „Švietimo lyderystė, kuri bus dėstoma ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, kviečiame nuo 2018 m. kovo 9 d. teikti dokumentus ir dalyvauti atrankoje.
 
Programa buvo parengta ir akredituota 1-ojo projekto etapo (2009–2011 m.) pabaigoje, o 2-ojo etapo metu (2011–2015 m.) ją baigė 154 švietimo darbuotojai iš 15–os projekte dalyvavusių savivaldybių ir kitų savivaldybių. Šiuo metu „Lyderių laiko 3“ „Švietimo lyderystės“ magistrantūros pirmojoje ir antrojoje laidose studijuoja 139 magistrantai.
Teikti paraiškas dalyvauti konkurse kviečiami visų 60 savivaldybių švietimo darbuotojai iš ikimokyklinio, bendrojo ugdymo ir kitų švietimo įstaigų, taip pat iš Švietimo ir mokslo ministerijai pavaldžių profesinių mokyklų, bendrojo ugdymo mokyklų bei centrų.
 
Atrenkant ne mažiau kaip 70 būsimų studentų studijuoti Formaliųjų magistrantūros studijų programos „Švietimo lyderystė“ trečiojoje laidoje 2018–2020 m., prioritetas bus teikiamas tiems, kurie atstovaus III srauto savivaldybėms. Primename, kad III srautui priklauso šios, daugiausia Šiaurės Rytų Lietuvos, savivaldybės: Anykščių rajono, Jonavos rajono, Joniškio rajono, Kupiškio rajono, Molėtų rajono, Pakruojo rajono, Panevėžio miesto, Pasvalio rajono, Radviliškio rajono, Raseinių rajono, Širvintų rajono, Švenčionių rajono, Utenos rajono, Visagino ir Zarasų rajono.
 
Programa itin rekomenduojama pradedantiems ir potencialiems švietimo organizacijų vadovams. Sėkmingai ją užbaigusiems asmenims bus suteiktas vadybos magistro kvalifikacinis laipsnis. Dalyviai į programą atrenkami konkurso būdu, paraiškos priimamos nuo 2018 m. kovo 9 d. iki 2018 m. balandžio 20 d.
Visą informaciją ir priėmimo reikalavimus galima rasti: https://www.ism.lt/lyderiu-laikas-3-svietimo-lyderystes-magistrantura
 
Svarbiausios datos ir priėmimo dokumentai
Priemimo datos LL3 FS3

Priemimo dokumentai LL3 FS3
 
Svarbiausią informaciją apie „Lyderių laikas 3“ projektą rasite čia.

Švietimo ir kultūros skyrius 2018-03-12 16:07:11
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate pavasarines atliekų tvarkymo talkas?