2020 m. gegužės 29 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Aukštaitijos komanda – pirmojo Ledo ritulio mėgėjų lygos sezono nugalėtoja

Pasibaigė pirmasis Ledo ritulio mėgėjų lygos (LRML) sezonas. Šios lygos čempionais tapo jungtinė „Utenos/Zarasų“ komanda, kuri Vilniaus „Ice Wind“ ledo ritulio mėgėjus nugalėjo rezultatu 5:1. Laimėtojų komandoje be penkių žaidėjų iš kitur, žaidžia aštuoni uteniškiai ir penki zarasiškiai.
 
2013-aisiais dar pilnai nesuformuotoje „Utenos/Zarasų“ komandoje rungtyniavo ir zarasiškis Kostas Gusevas, šiųmetis Lietuvos jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio rinktinės narys ir pasaulio čempionato II diviziono A grupės aukso medalio laimėtojas. Kostui išvykus į Sankt Peterburgo SKA (Rusijos Federacija) komandą, „Utenos/Zarasų“ komandoje liko jo tėtis Nikolajus Gusevas, rajono Savivaldybės mero pavaduotojas.
 
Pasak Aukštaitijos ledo ritulio komandos kapitono Gintauto Burneikos, nors vyriausiam komandoje Ivanui Viduto - 67 metai, o komandos žaidėjų amžiaus vidurkis yra apie 40 metų, ji yra kovinga ir ištverminga, joje komandinio žaidimo tradicijos – tad tikime, kad ji taps geru draugystės, jėgos ir susitelkimo pavyzdžiu jaunesniems sporto entuziastams.
 
 
Zarasų rajono savivaldybės informacija
    
Nuotraukos

Zarasų rajono savivaldybė 2014-04-26 10:47:02
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?