2020 m. balandžio 6 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Baibių kaimo bendruomenės vaikų dienos centras tęsia savo veiklą

Baibių kaimo bendruomenės vaikų dienos centras tęsia savo veiklą. Šio centro projekto finansavimo sutartis pagal programos „Socialinių paslaugų ir integracijos plėtra“ priemonės „Įgyvendinti priemonės šeimos ir vaiko gerovei“ priemonę „Plėsti vaikų dienos centrų savivaldybėse veiklą, teikiant nestacionarias dienos socialinės priežiūros paslaugas vaikams ir šeimoms“ pasirašyta su LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. 10 procentų reikalingų lėšų šio projekto įgyvendinimui skyrė Zarasų rajono savivaldybė.
 
Baibių vaikų dienos centras „Facebook‘e“ fiksuoja kiekvienos dienos įvykius, nutikimus ir akimirkas. O jų – į valias. Vaikai žaidė, išdykavo, ruošė pamokas, fotografavo, siuvo kalėdinius papuošimus, kepė skanumynus sau ir net eglutei papuošti. Repetavo, puošė ir... sulaukė Kalėdų senelio. Gruodžio 27 dieną visi džiaugėsi švente ir „Pelenės istorija“. Atklydo pavargęs, bet linksmas Kalėdų senis: žiūrėjo vaikų paruoštą spektaklį, plojo mūsų aktoriams ir nejučia pats įsitraukė į veiksmą – šoko su vaikais, kvietė prisijungti suaugusius, klausė mažųjų eilėraštukų, kiekvieną gyrė ir, žinoma, nepaliko be dovanų. Senelis labai džiaugėsi tokiu gausiu būriu veiklių bei kūrybingų vaikų, tad pažadėjo sugrįžti ir kitais metais.
Nuotraukos


2019-01-02 13:15:46