2022 m. gruodžio 2 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

BALTAS KAMPAS

 Išsirengiau vieną popietę prieš Kalėdas į miestą – pasigrožėti miesto egle, savo mažiesiems peliukams kalėdinių dovanėlių nupirkti, sÅ«rio atsargų papildyti... Staiga miesto centre išgirdau kažkokį klegesį ir triukšmą. Pradėjau bambėti – kas čia advento rimtį ir susikaupimą trikdo, bet netrukus supratau, kad erzinuosi visai be reikalo. Tą klegesį kėlė labai geri mano draugai – Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos mokiniai. Ir kėlė jį ne be reikalo. Tądien buvo ypatinga proga. Visas kolektyvas susirengė įžiebti šalia gimnazijos augančią gražuolę eglę. Žaislus eglei darė patys gimnazijos mokiniai padedami savo mokytojų. Pinigus spalvingoms girliandoms taip pat aukojo gimnazistai. Ir surinko tikrai nemažai. Girliandos buvo nupirktos, eglė jomis papuošta, tačiau prieš tai savaitgalį praūžusi pÅ«ga paliko tik mažą jų dalį... Išgirdusi tai, net vieną kitą ašarėlę nubraukiau.
Nepaisant visko eglės įžiebimo ceremonija pavyko puikiai. Slapta atsisėdusi ant laiptelių klausiausi, kaip gražiai gieda gimnazijos „Giedojimo studijos“ merginos. Net pradėjau justi baltą pavydą dėl jų nuostabių balsų. Kurgi čia palyginsi su mano silpnu cypsėjimu... Sveikinimo kalbas sakė svarbÅ«s miesto žmonės linkėdami, kad Kalėdas justume ne tik aplinkui, bet ir savo širdelėse. O eglutę įžiebė trečioko gimnazisto Mindaugo tėvelis Gediminas, kuris daug prisidėjo prie viso įžiebimo proceso. Spaudžiu jam letenėlę. 
Baigdama dar kartą noriu pasidžiaugti gražia iniciatyva puošti prie mokyklos eglę ir šauniaisiais mÅ«sų miesto gimnazistais, kurie ne pirmą kartą džiugina Zarasų miesto žmones. Taip ir toliau!
Gerosios Pelytės pasakojimą užrašÄ— ir eglę nufotografavo
Ingrida VYTAITĖ
NuotraukosArianda Griščenko 2013-01-03 21:06:22
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?