2021 m. liepos 25 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

„Be streso, neperdegęs ir laimingas. Ar taip gali būti?“

Kiekvienas žmogus nori bÅ«ti laimingas. Dažnai tam sutrukdo stresas, perdegimo sindromas ir negatyvus mąstymas. Reikalingos žinios ir praktiniai įgÅ«džiai kaip to išvengti ar pagelbėti pačiam sau. Ši tema visuomenėje yra dar per mažai akcentuojama ir dažnai neatkreipiamas reikalingas dėmesys į labai aktualią perdegimo sindromo problemą bei pozityvaus mąstymo įtaką laimingumo jausenai.
 
Šių metų vasario 7 dieną, Zarasų raj. savivaldybės administracijos Švietimo ir kultÅ«ros skyrius, Zarasų raj. seniÅ«nijų soc. darbuotojai, mokyklų soc. darbuotojai, mokyklų psichologai, Zarasų raj. Salako socialinės globos namų specialistai, dalyvavo seminare „Be streso, neperdegęs ir laimingas. Ar taip gali bÅ«ti?“. Seminaro metu Laima Milovančevičė psichologė – psichoterapeutė suteikė dalyviams teorinių žinių bei praktinių įgÅ«džių, kaip įveikti perdegimo sindromą tvarkantis su stresu bei pozityviai mąstant. Dalyviai aktyviai dalyvavo, dalijosi savo patirtimi. Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuoširdžiai dėkoja Laima Milovančevičei ir visiems dalyviams už labai prasmingai ir naudingai praleistą laiką.
Nuotraukos

2018-02-08 10:01:01
Koronavirusas
image
Laisvės angelas
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Koks pavadinimas, JÅ«sų manymu, labiausiai tiktų naujai kultÅ«rinės paskirties erdvei/statiniui Zaraso ežero saloje Zarasuose?