2018 m. spalio 18 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

„Be streso, neperdegęs ir laimingas. Ar taip gali būti?“

Kiekvienas žmogus nori būti laimingas. Dažnai tam sutrukdo stresas, perdegimo sindromas ir negatyvus mąstymas. Reikalingos žinios ir praktiniai įgūdžiai kaip to išvengti ar pagelbėti pačiam sau. Ši tema visuomenėje yra dar per mažai akcentuojama ir dažnai neatkreipiamas reikalingas dėmesys į labai aktualią perdegimo sindromo problemą bei pozityvaus mąstymo įtaką laimingumo jausenai.
 
Šių metų vasario 7 dieną, Zarasų raj. savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyrius, Zarasų raj. seniūnijų soc. darbuotojai, mokyklų soc. darbuotojai, mokyklų psichologai, Zarasų raj. Salako socialinės globos namų specialistai, dalyvavo seminare „Be streso, neperdegęs ir laimingas. Ar taip gali būti?“. Seminaro metu Laima Milovančevičė psichologė – psichoterapeutė suteikė dalyviams teorinių žinių bei praktinių įgūdžių, kaip įveikti perdegimo sindromą tvarkantis su stresu bei pozityviai mąstant. Dalyviai aktyviai dalyvavo, dalijosi savo patirtimi. Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuoširdžiai dėkoja Laima Milovančevičei ir visiems dalyviams už labai prasmingai ir naudingai praleistą laiką.
Nuotraukos

2018-02-08 10:01:01
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas