2019 m. sausio 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Civilinės saugos diena žemės ūkio mokykloje

Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su Zarasų žemės ūkio mokyklos vadovais ir mokytojais surengė šioje mokykloje civilinės saugos dieną, kurios metu buvo analizuojamos aktualios civilinės saugos problemos.
 
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Rosita Gurskaja supažindino renginio dalyvius apie policijos vaidmenį likviduojant ekstremalius įvykius. Viešnia moksleiviams papasakojo apie konkrečius Zarasų rajono ekstremalius įvykius, kuriuos likviduojant dalyvauja policijos pareigūnai. Viešniai iš policijos pademonstravo video filmus, kurie skiepija saugios elgsenos principus neįprastų situacijų atvejais.
 
Didelį pavojų kelia žmonėms, jų turtui ugnis. Apie ta, kaip apsisaugoti nuo gaisro ir jo pasekmių   moksleiviams papasakojo Utenos priešgaisrinės valdybos Zarasų priešgaisrinės tarnybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorius Arūnas Daunaravičius.  Renginio dalyviai buvo supažindinti su ekstremaliais įvykiais ir situacijomis, kuriuos likviduoja ugniagesiai gelbėtojai. Moksleiviams buvo pademonstruoti video filmų, kuriuose pateikta medžiaga apie elgseną ekstremalių situacijų atvejais. Inspektorius demonstravo nuotraukas
 
Šiltai sutiko dienos dalyviai Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 508-osios lengvosios pėstininkų kuopos karius. Vyresnysis seržantas Remigijus Jovaiša, savanoris Vaclovas Stankevičius papasakojo moksleiviams apie savanorių šiokiadienius, apie rengimąsi ginti Tėvynę, veiklą sprendžiant opias rajono bendruomenės problemas.  Susitikimo svečiai pabrėžė, kad  savanoriška tarnystė Tėvynei yra kiekvieno Lietuvos Respublikos piliečio  pasididžiavimas. Savanorių motyvacija, profesionalumas, Tėvynės meilė yra patys galingiausias ginklai, ginant mūsų valstybę. Svečiai papasakojo, kad savanoriai dalyvauja ne tik mokymuose, kitose akcijoje, jie visada pasiryžę dalyvauti ir taikos metu likviduojant ekstremalius įvykius ir situacijas.
 
Po to ugniagesiai gelbėtojai visus pakvietė į mokyklos kiemą. Čia buvo demonstruojama nauja ugniagesių technika, priemonės. Dažnas moksleivis galėjo pabandyti ir pats kaip jos veikia.
 

Petras Ivanovas 2018-05-15 20:51:56
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate rajono Savivaldybėje sprendžiamus Jūsų paklausimus?