2020 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Dainų dainelėje“ sėkmė lydėjo Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos duetą

2020 m. sausio 15 d. Utenos meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2020“ II-as etapas, kuriame dalyvavo 21 vokalinis kolektyvas (solistai, duetai, tercetai ir ansambliai) iš Švenčionėlių, Ignalinos, Molėtų, Utenos ir Zarasų rajonų. Zarasus šiame etape gražiai atstovavo 5 vokaliniai kolektyvai: Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos vokalinis duetas Emilija Venediktovaitė ir Emilija Vaitkutė (vadovė Diana Skvarčinskaitė) ir solistė Adrija Zavackaitė (vadovas Gražvydas Gasparavičius) bei Zarasų „Ažuolo“ gimnazijos vokalinis duetas Silvija Černiauskaitė ir Adomas Mechovičius, vokalinis tercetas Gilmė Dainytė, Diana Boriak ir Viltė Tumėnaitė ir vokalinis duetas Ieva Baronaitė ir Rugilė Staskevičiūtė (vadovas Gražvydas Gasparavičius).


Sveikiname puikiai pasirodžiusį vokalinį duetą Silviją Černiauskaitę ir Adomą Mechovičių bei jų mokytoją Gražvydą Gasparavičių, patekusius į III-ąjį konkurso etapą, kuris vyks Vilniuje ir bus transliuojamas tiesiogiai per LRT HD Plius televizijos kanalą jau šį sekmadienį, vasario 2 d., 16 val. Kviečiame visus žiūrėti ir palaikyti zarasiškius.

 

 

Informaciją pateikė Zarasų meno mokykla
 


Svetlana Veikšrienė 2020-01-29 09:39:02
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?