2019 m. vasario 23 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Daugiabučių renovacijos darbai Zarasuose vyksta didžiuliais tempais. Miesto veidas keisis

Zarasų miestas šiais metais gerokai pasikeis ir ne dėl naujų turistinių objektų, bet dėl itin sparčiai ir didele aprėptimi vykdomų daugiabučių namų renovacijos darbų. Viliamasi, kad iki metų pabaigos bus atnaujinta net 30 namų, o kai kuriuose kvartaluose ir visa infrastruktūra.
 
11 rangos sutarčių, 30-ties daugiabučių namų renovacija, tokiais skaičiais  šį pavasarį pradėjo Zarasai. „Tai didžiulis žingsnis miesto veido atsinaujinimo link“, - sako už daugiabučių namų renovaciją atsakingos bendrovės bei Zarasų rajono vadovai:
 
Darbai jau pajudėję į priekį ir Zarasų miesto veidas gerokai keičiasi. Pasak, už daugiabučių namų renovaciją atsakingos bendrovės „Zarasų būstas“ direktoriaus, kol kas užtikrinti, kad visi trisdešimt namų bus iki galo renovuoti šiais metais, negalima, tačiau intensyvūs darbai vyksta. Kaip sako, Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius, anksčiau renovacija mieste strigo ir dėl rangovų kaltės, dabar rasta būdų ir ši problema išspręsta. 
 
Šiais metais gražės ir šiltesniais taps ne tik daugiabučiai, bet keisis ir aplinka aplink kai kuriuos jų. Zarasų savivaldybė ėmėsi kvartalinės renovacijos.
 
Nors dabar Zarasuose statybos darbai virte verda, įgyvendinus šiuos projektus jie neturėtų liautis. Gal tik kiek mažesniais tempais, bet jau planuojami ir kitų metų daugiaubučių renovacijos darbai.
 
Pasak bendrovės „Zarasų būstas“ vadovo Algimanto Cibulskio, jei tik gyventojai išreikš norą, kaip galima daugiau daugiabučių bus renovuojama, nes tai ne tik ekonominė nauda gyventojams, bet ir gerokai gražesnis miesto vaizdas.
 


2018-07-05 16:00:38
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate rajono Savivaldybėje sprendžiamus Jūsų paklausimus?