2020 m. birželio 6 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Dėkingumas pražydo gėlėmis

Pirma šalna sidabrą barsto
Ir auksu virsta medžių žaluma...
Ruduo it vaikas puošia žemę šventei,
Kuri šiandieną dėkingumo kupina...
 
 
Spalio 5-oji - minėtina diena, skirta pagerbti mokytojus, pademonstruoti šių žmonių svarų indėlį į mokslą ir jo plėtrą. UNESCO duomenimis Tarptautinę mokytojų dieną mini per 100 pasaulio šalių.
 
Spalio 5-ąją rajono Savivaldybės vadovai ir ugdymo įstaigų pedagogai gausiai rinkosi į  Zarasų krašto muziejuje atidaromą Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnazijos direktoriaus Rimanto Bikulčiaus fotografijų parodą ,,NEMokytojo diena“.  Renginį vedė šios gimnazijos mokytoja Gitana Kavaliauskaitė ir mokiniai. Rimantas Bikulčius susirinkusiems papasakojo, kaip gimė mintis surengti tokią parodą. Rimantą Bikulčių sveikino rajono vadovai, gimnazijos atstovai ir mokiniai, draugai ir bičiuliai, linkėdami kūrybinės sėkmės.   
 
Vėliau į Zarasų kultūros centro salę skubėjo rajono mokyklose dirbantys ir jau išėję į užtarnautą poilsį pedagogai. Juos pasitiko rožių glėbiais nešini Zarasų  žemės ūkio mokyklos mokiniai. O salėje skambėjo muzika, sukosi gražiausios rajono mokyklų metų renginių akimirkos, įspūdingiausi kadrai nukėlė į praėjusių dienų prisiminimus.
 
Šiemet subtiliai savo ugdymo įstaigą pristatė Zarasų žemės ūkio mokyklos mokiniai ir mokytojai, tapę šios šventės vedėjais. Susirinkusius į renginį sveikino Seimo narys Algimantas Dumbrava, rajono meras Nikolajus Gusevas, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Stanislovas Kaulavičius, Zarasų Šv. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonas kunigas dekanas Vydas Juškėnas, Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys Rimvydas Podolskis, Zarasų miesto seniūnė Olga Padolskienė.
 
Zarasų rajono savivaldybės meras 12 rajono pedagogų įteikė padėkos raštus už inovatyvumą, kūrybingumą, iniciatyvumą, altruistinį pedagoginį požiūrį, gebėjimą siekti pokyčių, priimti nūdienos iššūkius ir ugdyti mokiniuose pasitikėjimą savo jėgomis bei garsinti puikiais rezultatais ne tik rajoną, bet ir šalį.
 
Šventės proga rajono Savivaldybė padovanojo pedagogams nuotaikingą Panevėžio teatro „Menas“ spektaklį pagal B. Sruogos pjesę „Dobilėlis penkialapis”. Po jo dar ilgai bendravo su savo senais gerais bičiuliais ir draugais.
 
Esame dėkingi Zarasų žemės ūkio mokyklos mokiniams ir mokytojams už nuotaikingą savo ugdymo įstaigos pristatymą. Ypač norime padėkoti Zarasų žemės ūkio mokyklos neformaliojo ugdymo organizatorei Simonai Matusevičiūtei už puikų, nuoširdų renginio vedimą.
 
Būti asmenybe mokytoju, kuris savo pavyzdžiu, įžvalgomis, gebėjimu išklausyti moko vaikus tikrųjų gyvenimo pamokų: Sąžiningumo, Doros, Teisingumo, Atsakomybės, Pagarbos žmogui, nelengva. Toks mokytojas mokinių atmintyje ir širdyse išlieka visam gyvenimui, o dėkingumas tokiam žmogui reiškiamas ne tik per Tarptautinę mokytojų dieną.
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

Švietimo ir kultūros skyrius 2018-10-09 08:31:02