2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Devintinių procesija Sėlių aikštėje

Šį sekmadienį Zarasų parapijos tikintieji dalyvavo tradicinėje Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo (Devintinių) procesijoje Zarasų miesto gatvėmis. Pagal tradiciją Devintinių dienos iškilmingos Šv. Mišios užbaigiamos procesija, kurios metu aplankomi įvairiose parapijos teritorijos vietose parapijiečių paruošti altorėliai.
 
Šiais metais Sėlių aikštėje, šalia jos buvo paruošti keturi altorėliai: bažnyčios šventoriuje, šalia Zarasų kultūros centro,  „Ąžuolo“ gimnazijos. Altorėlis buvo įrengtas ir šalia rajono Savivaldybės administracinio pastato.
 
Šventinėje procesijoje dalyvavę tikintieji giedojo Evangeliją, garbino Švč. Sakramentą ir klausė Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebono dekano Vydo Juškėno prasmingų ir turiningų žodžių.
 
Tikintieji meldėsi, garbino Eucharistinį Kristų, kuris yra vienintelis kelias pas Tėvą, ir kartu dėkojo už Jo buvimą su mumis. Procesijoje taip pat dalyvavo pučiamųjų orkestras, choristai.  
 
Iškilmingoje procesijoje viešai buvo paliudyta, kad Devintinės – tai šventė, kai pagerbiamas Švč. Sakramentas, kai visame pasaulyje jis išnešamas iš bažnyčios į viešą erdvę.
 
 
 
Jonas Petronis
Nuotraukose: Devintinių procesija šalia Zarasų rajono savivaldybės administracinio pastato.
 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2019-06-25 15:38:12
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?