2020 m. gegužės 29 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Didžiausias dėmesys mažiausiai rajono mokyklai

Didžiausias dėmesys mažiausiai rajono mokyklai

Toli toli, ten, kur kasmet gražiausiomis puokštėmis pasidabina medžiai, kur virš pievų kyla pilkšvas rūkas ir krinta rugpjūčio žvaigždės – yra didelė didelė šalis. Stebuklinga šalis. Jos nerasite nė viename pasaulio Žemėlapyje. Apie ją nerasite nė vienoje, net protingiausių mokslininkų parašytoje knygoje. Keista? Tačiau keisčiausia, kad šioje šalyje mes esame buvęs kiekvienas. Tai Mokslo ir Žinių pasaulis.

Zarasų rajone - Turmanto pagrindinė mokykla mažiausia. Tačiau šiandien čia neeilinė Šventė - neeilinis Rugsėjis: mūsų mokyklą pasirinko ir į šventę atvyko Pirmoji šalies ponia –Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos žmona Diana NAUSĖDIENE. Ji ragino vaikus sugalvoti svajonę ir visada jos siekti... Svajonės – tai mūsų sielos varikliai, jie suteikia sparnus ir skatina kilti aukštyn... Visiems mokyklos mokiniams ir mokytojams dovanojo LR Prezidento nuotrauką su autografu. Kartu su Gerb. p.Diana Nausėdiene atvyko Lietuvos Respublikos Prezidento patarėja Regina Statkuvienė.

Mokyklos direktorė Nina Domackienė ne tik sveikino visus susirinkusius pradėjus Naujuosius mokslo metus, ji trumpai apibūdino šiandieninę mūsų mokyklą.

LR Seimo nario Algimanto Dumbravos sveikinimą perskaitė jo padėjėja Regina Račkauskienė.

Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas - buvęs mūsų kolega, linkėjo kantrybės, ištvermės, kūrybiškumo.

Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys Ignas Zavadskas džiaugėsi aktyvia Turmanto mokyklos mokytojų komanda, linkėdamas mokytojams ištvermės, o mokiniams siekti ne tik savo tikslų, bet ir mokytis verslumo...

Mes visada džiaugiamės, kad turime savo Mokyklą - Šalį, kurioje tiek daug gėrio ir šviesos. Mes mokame džiaugtis ne tik mokinių laimėjimais - džiaugiamės matydami, kaip auga Žmogus – kaip tvirtėja sparnai, kaip jis ruošiasi kilti... Ir nors mūsų mokykla – mažiausia rajone, tačiau visus mokslo metus džiugino gražiais mokinių pasiekimais... Kad Mokslo ir Žinių šalyje augtų Pažinimo Medelis – šiandien klevelį pasodinome savo mokyklos kieme. Tai ne tik Rugsėjo šventės, bet ir Pirmosios šalies ponios - Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos žmonos Dianos NAUSĖDIENĖS vizito simbolis.

Giedrė MIČIŪNIENĖ
Nuotraukos Gintauto ANTANAVIČIAUS

Nuotraukos

Didžiausias dėmesys mažiausiai rajono mokyklai


Didžiausias dėmesys mažiausiai rajono mokyklai


Didžiausias dėmesys mažiausiai rajono mokyklaiZarasų rajono savivaldybė 2019-09-03 15:28:09