2020 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Didžiojoje saloje planuojama įrengti padelio teniso aikšteles

Zarasuose lankėsi vienas garsiausių visų laikų Lietuvos krepšininkas – Šarūnas Marčiulionis. Legendinį krepšininką Zarasuose, prie Apžvalgos rato pasitiko rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, mero patarėjas Vilhelminas Kuzmickas, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Lamanauskas. Šarūnas Marčiulionis apžiūrėjo unikalų statinį prie Zaraso ežero, grožėjosi nuostabia gamta, kuria buvo labai sužavėtas. Po to rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas kartu su Šarūnu Marčiulioniu aplankė Didžiąją salą. Čia jie kartu su salos koncesininko atstovu Aurimu Žala kalbėjosi apie šio unikalaus gamtos kampelio perspektyvas, tolimesnį jo įveiklinimą, naujų sporto ir pramogų įrengimą.

 

Šarūnas Marčiulionis pažadėjo čia įrengti dvi padelio teniso aikšteles. Kaip papasakojo svečias, Lietuvoje sparčiai populiarėja šis naujas žaidimas. Padelio tenisas yra teniso ir skvošo derinys, žaidžiamas poromis su iš stiklo pluošto pagaminta bestyge rakete ir panašiu į teniso kamuoliuku.

 


Lietuvos krepšinio legenda labai populiarina šį žaidimą Lietuvoje. Jo iniciatyva jau tokios padelio teniso aikštelės įrengtos Vilniuje, Kaune, Molėtuose, Dubingiuose, Nidoje ir kitose Lietuvos vietovėse. Jeigu šio sumanymo sąlygoms pritars rajono Savivaldybė, Didžiosios salos koncesininkas, greitai zarasiškiai ir jų svečiai turės dvi šio populiaraus žaidimo aikšteles ir pramogų poilsiautojams Didžiojoje saloje dar padaugės paslaugų poilsiautojams ir turistams. Šarūnas Marčiulionis pažadėjo šias aikšteles Zarasams padovanoti.

Jonas Petraitis

Nuotraukoje - susitikimo akimirka

NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2020-07-02 08:15:31