2020 m. liepos 12 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Dimitriškėse duris atvėrė kavinė

Dimitriškėse duris atvėrė kavinė

Zarasų profesinėje mokykloje buvo apleistos ir seniai nenaudojamos patalpos. Mokyklos vadovai, pedagogai nusprendė jas prikelti naujam gyvenimui. Sėkmingai buvo įgyvendintas 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektas.


Patalpos ne tik buvo skoningai ir gražiai suremontuotos. Buvo įsigyta moderni virtuvės įranga, priemonės. Ir štai pats svarbiausias kavinės naujo gyvenimo etapas - kavinės atidarymo iškilmės.


Mokyklos direktorė Nijolė Guobienė papasakojo apie šio sumanymo įgyvendinimą, ateities planus. Šioje kavinėje „La Ravioli Zarasai“ moksleiviai gilins savo praktines žinias. Kulinarijos paslapčių mokysis ir moksleiviai, kurių specialybės nesusijusios su maisto ruošimu. Perkerpama kavinės atidarymo juostelė. Zarasų Šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonas dekanas kunigas Vydas Juškėnas pašventino naujam gyvenimui prikeltas patalpas. Netruko svečių šiltų sveikinimų ir linkėjimų. Visi džiaugėsi dar viena nauja erdve. Kavinės įrengimo iniciatoriai, moksleiviai ir dėstytojai tikisi, kad ateityje šią naują maitinimo įstaigą pamėgs ne tik mokyklos moksleiviai, darbuotojai, bet ir jų svečiai ne tik iš Zarasų, kitų vietovių, pravažiuojantys pro šalį užsieniečiai. Naujoji kavinė siūlo savo lankytojams jau dabar greitai ir skaniai papietauti. Valgiaraštyje ne tik sriubos, bet ir revioliai su įvairiausiais įdarais, troškiniai, čenachai, įvairiausi kokteiliai. Šios mokyklos moksleiviai jau stažavosi Italijoje, kitose šalyse ir atsivežė iš ten ne tik maisto gamybos įgūdžių, bet ir įvairių patiekalų gamybos paslapčių. Tikimasi, kad naujosios kavinės lankytojai čia bus aptarnaujami greitai, patiekalai bus ne tik skanūs, bet ir pigūs. Zarasiškiai, jų svečiai čia turės galimybę ne tik papietauti, bet švęsti asmenines šventes, pobūvius, rengti svečių priėmimus. Kavinės darbuotojai, moksleiviai kviečia jų kavinėje džiaugtis gražiausiomis savo gyvenimo akimirkomis ir patikėti savo nepakartojamų švenčių rūpesčius jiems. Kavinės šeimininkai žada puikią atmosferą, skanų maistą, puikią kokybę ir mandagų aptarnavimą. 

 

Jonas Petronis

Nuotraukose; naujos kavinės atidarymo akimirkos.

Nuotraukos

Dimitriškėse duris atvėrė kavinė


Dimitriškėse duris atvėrė kavinė


Dimitriškėse duris atvėrė kavinė


Dimitriškėse duris atvėrė kavinėPetras Ivanovas 2019-11-15 14:47:33