2024 m. birželio 23 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Dusetas garsina mažosios čempionės

Matyt, dar retas žino, kad Dusetų seniÅ«nijos 2014-ųjų metų sportiniuose pasiekimuose įrašyti dar vienų čempionių vardai. O tam, kad atskleistume jas, turime grįžti į rugpjūčio 31 d. jojimo sporto klube ,,Civinskų žirgai“ (Vilniaus rajonas, Raudondvario kaimas) vykusias konkÅ«rų raitelių mėgėjų ,,Magrės baldai“ taurės jojimo varžybas ir atvirą Lietuvos čempionatą poni klasės žirgais, kuriame dalyvavo Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijos moksleivės Viltė ir Miglė Kazlauskaitės. Tądien Viltė varžybose savo klasėje tapo Lietuvos čempione ir su poni Kvatro iškovojo aukso medalį, o sesuo Miglė su poni Bravo savo klasėje liko antra ir buvo apdovanota sidabro medaliu. Šiame čempionate apdovanojimą gavo ir sportininkių treneris - tėtis Vygantas Kazlauskas. Mažosioms čempionėms varžybose reikėjo įveikti du greituminius konkÅ«rus su 10 kliūčių ir nugalėti 5 priešininkus.
 
Mergaičių tėveliai labai džiaugiasi savo dukrų laimėjimais. Kaip jie sako ,,mergaitės ne tik gimė žirgyne, bet ir augo apsuptos žirgų“ - nuo pat mažumės tėtis visada jas vesdavosi į treniruotes. Savarankiškai joti mergaitės pradėjo sulaukusios vos trejų metukų. Nuo tada pradėta ir rimčiau sportuoti, o pirmą kartą varžybose debiutuota sulaukus 6-ių. Vėliau Viltė ir Miglė įsitraukė į varžybų mažaisiais poniais ,,maratoną“ ir tapo daugelio renginių bei varžybų „vizitine kortele“. Ä®domu tai, kad poni klasėje dalyvauja ir pakankamai dideli žirgai, o mažieji poniai, dar vadinami šetlandais (turi bÅ«ti ne didesni nei 1,09 m ties gogu) iki šiol dar yra ,,atradimas“ bÅ«simiems sportininkams ir sudomina vis daugiau pradedančiųjų mažųjų jojikų.
 
Viltės ir Miglės mama neslepia, kad jos daug treniruojasi ir visos pergalės iškovotos pačių jų darbu bei pastangomis. Ir nors treniruotėms labai trÅ«ksta maniežo, o tai labai apsunkina jų kaip sportininkių dalią, noras pasiekti kuo geresnių rezultatų yra daug stipresnis! Todėl kiekvieną dieną, nesvarbu koks bebÅ«tų oras, sportininkės dalyvauja treniruotėse. Prieš varžybas svarbus ne tik sportinis pasirengimas, bet tenka nuveikti daug ir kitų darbų: išsivalyti inventorių, pasipuošti, pasiruošti poni transportavimui – su tuo mažosios čempionės taip pat puikiai susitvarko.
 
Džiugu, kad visas mergaičių pastangas ir viltis dalyvaujant daugiau nei 20 varžybų, vainikavo paskutiniųjų rezultatai. Pasak mamos, visos jos dukrų vaikystės svajonės išsipildė – namie auginami poniai, jas palaiko ir už jas ,,serga“ visa šeima. Specialistai mergaitėms pranašauja įspÅ«dingą sportinę karjerą, tad palinkėkime ir mes, kad šios pranašystės, tapusios sportininkių tikslu, džiugintų ne tik jų šeimą ir draugus, bet visą Zarasų kraštą bei Lietuvą.
 
Nuotraukos Aurelijos Pašvenskaitės.
 
Parengė RÅ«ta Gedvilaitė  
Nuotraukos


Zarasų rajono savivaldybė 2014-11-04 13:50:54
MERĖ
Seniūnaičių rinkimai 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?