2024 m. birželio 23 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Dusetiškės – dar kartą čempionės

Kovo 27 dieną, kaip jau įprasta, Ukmergės mieste ir rajone, Šventupėje, vyko merginų, gimusių 2000 metais, Lietuvos mažojo futbolo čempionato finalas. Jame dalyvavo šešios komandos: Ukmergės SC, Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“, Klaipėdos FM „Granitas“, Alytaus SRC, Šiaulių SVM-FA ir Zarasų sporto centro Dusetų „Ainių“ komanda.
 
Komandos suskirstytos į du pogrupius. Burtai lėmė, kad pogrupyje Šventupėje Dusetų mergaitėms teko Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“ ir Klaipėdos FM „Granitas“.
 
 
Pirmosios rungtynės įvyko tarp jonaviškių ir dusetiškių. Jonavos komanda puikiai sukomplektuota ir gerai žaidžia, tik yra kiek jaunesnė mergaičių amžiumi. Abi komandos iškart siekė įrodyti, ko yra vertos ir tuoj apsikeitė greitais įvarčiais, paskui žaidimas ėjo taškas taškan iki 4:4. Tada „Ainiams“ pavyko atitrÅ«kti ir rungtynių tempas kiek atslÅ«go, bet iki pat galo virė įnirtinga kova, atsipalaiduoti negalėjom nei minutei ir laimėjom 11:7.
 
 
Pailsėję gal penkias ar aštuonias minutes, susirungėme su Klaipėdos FM „Granitas“ komandos futbolininkėmis. Varžovės šÄ¯ kartą buvo silpnesnės, bet įmušÄ— pirmą įvartį ir ėmė dar atkakliau atakuoti. Dusetiškės tuoj išlygino ir ėmė pastoviai didinti persvarą, bet atsikvėpti klaipėdietės nedavė, tai patausoti lyderių nepavyko, nors rezultatas rodo, kad Dusetų komanda buvo žymiai pajėgesnė – 16:3.
 
 
Kito pogrupio varžybos vyko Ukmergėje. Šiame pogrupyje Ukmergės atstovės rezultatu 14:1 nurungė Šiaulių ir 16:0 Alytaus komandas, o šiaulietės laimėjo prieš Alytaus futbolininkes 8:4. Čia Ukmergės SC komanda nepatyrė didesnio pasipriešinimo ir galėjo patausoti jėgas, kas labai pravertė finale prieš Zarasų SC futbolininkes.
 
 
Penktą vietą iškovojo Klaipėdos merginos, nugalėję Alytaus futbolininkes 5:1. Trečią vietą be vargo pelnė Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“, laimėję prieš Šiaulių SVM-FA 10:1.
 
 
Finale dėl pirmosios vietos susitikom su Ukmergės SC mergaitėmis. Tai principinė kova. Pats nepalankiausias varžovas. Rungtynės vyko permainingai – gana greitai pasipylė įvarčiai – pirmos įmušÄ— dusetiškės, tada du įvarčius įmušÄ— varžovės, mes išlyginom, bet neilgam. Ukmergės SC žaidėjos, pasinaudoję „Ainių“ komandos klaidomis didino persvarą ir pirmas kėlinys baigėsi 4:2 šeimininkių naudai. Antrame kėlinyje ukmergietės dar padidino persvarą iki 5:2, mÅ«sų merginos atrodė pavargusios (trečios rungtynės per dieną) ir tik didelių (man jau nebesuprantamų) pastangų dėka per keletą minučių įmušÄ— du įvarčius paeiliui, o po kiek laiko pridėjo dar vieną 5:5. Vėl atsirado viltis nugalėti. Teko žaisti pratesimą du kėlinukus po 5 minutes. Pirmame kėlinuke pasižymėjo „Ainių“ merginos. Antro kėlinuko pabaigoj Ukmergės SC atstatė pusiausvyrą ir dar galėjo įmušti, tik nepataikė. Taip ir baigėsi rungtynėms skirtas laikas 6:6. Dabar baudinių serija. Ukmergės puiki vartininkė, tad laimėti nesitikėjom. Paskutinę akimirką Liucija Vaitukaitytė nusprendė pati ginti „Ainių“ komandos vartus baudinių serijoje. Ir tai pasiteisino, ji vieną praleido, o atrėmė du smÅ«gius, dar vienas skriejo pro šalį. O dusetiškės pirmųjų dviejų neįmušÄ— - vieną sulaikė vartininkė, kitas kliuvo į virpstą, bet paskutiniai du buvo tikslÅ«s ir tikrai nesulaikomi. Pergalingą realizavo pati vartus saugojusi Liucija. Sunki ir smagi pergalė bendru rezultatu 8:7.
 
 
ŠÄ¯ kartą mÅ«sų komandoj puikiai sužaidė Miglė Sribikaitė, kuri pripažinta geriausia komandos žaidėja, geriausia turnyro gynėja pripažinta Dovilė MorkÅ«naitė, rezultatyviausia turnyro žaidėja – Liucija Vaitukaitytė. Pagyrimo verta vartus per rungtynes saugojusi Ugnė Maknytė, vis labiau stebinanti savo drąsa. Bet štai ką galiu pasakyti: jeigu bÅ«tų nebuvę nors vienos kurios mÅ«sų komandos žaidėjos, pergalės tikrai nebÅ«tume pasiekę, nes jos visos gerai žaidžia ir reikalingos komandai. Šaunuolės.
 
 
Sveikinu visas žaidėjas ir jų tėvelius.
 
 
Rimas Vaitukaitis
 
 
Nuotraukos

Svetlana Veikšrienė 2015-04-08 10:22:52
MERĖ
Seniūnaičių rinkimai 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?