2022 m. sausio 29 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Dusetose savo veiklą pradėjo suaugusiųjų Kreiserinio buriavimo mokykla

Asociacija „Dusetų jachtklubas“ savo veiklą vykdo jau trejus metus. ArÅ«nas Kavaliauskas, kuris dabar yra Kreiserinio buriavimo mokyklos vadovas, ir „Dusetų jachtklubas“ dalyvavo įvairiose neformaliojo vaikų švietimo programose. ArÅ«nas Kavaliauskas 6–12 metų amžiaus vaikus mokė plaukioti „Optimist“ klasės jachtomis. Vyresnio amžiaus vaikai plaukiodavo su A. Kavaliausko kreiserine – lenktynine jachta „Gerda“, tačiau tai nebuvo rimti suaugusiųjų buriavimo mokymai.

 

2021 metų gruodžio 28-ąją dieną buvo pasirašyta sutartis su knygos („Kreiserinis buriavimas“) autoriumi ArtÅ«ru Dovydėnu dėl KBM (Kreiserinio buriavimo mokyklos) steigimo Dusetose. Mokykla veikia asociacijos „Dusetų jachtklubas“ sudėtyje.

 

Kursai Dusetose prasidės šių metų sausio 22-ąją dieną. Norintys užsiregistruoti į kursus, turėtų kreiptis el. paštu: info@ampluslt.eu arba skambinti Kreiserinio buriavimo mokyklos vadovui ArÅ«nui Kavaliauskui telefono numeriu: 8 673 53523.

 

Kursai susideda iš teorinės (52 valandos) ir praktinės (12 valandų) dalies. Patartina registruotis dabar, nes kiti kursai bus tik 2022-2023 metų žiemos laikotarpiu (teorija). Teorinių paskaitų metu mokiniai įgys žinių apie jachtos konstrukciją, jos įrangą, buriavimo teorijos pagrindus, jachtos valdymo techniką ir kitus dalykus.

 

Konsultacijos vyks šeštadieniais, iš viso numatytos 7 konsultacijos. Grafikas bus derinamas su mokinių užimtumu. Teorijos pamokos gali vykti nuotoliniu bÅ«du, o praktika Dusetose, Sartų ežere, su jachta „Gerda“.

 

Anot, Arūno Kavaliausko, buriavimas yra didelis jo pomėgis ir buriavimo įgūdžius, subtilybes, jis nori perduoti kitiems. Jis buriuoja jau nuo 1984 metų. A. Kavaliauskas turi atviros jūros burinės jachtos vado diplomą, jis taip pat yra inžinierius, burinių jachtų konstruktorius.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia: http://buriavimomokykla.sailing.lt/

 

Parengta pagal Arūno Kavaliausko informaciją. Nuotraukas pateikė Arūnas Kavaliauskas

Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2022-01-10 16:55:32
Koronavirusas
image
Laisvės angelas
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?