2024 m. birželio 23 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Dusetų mergaičių futbolo turnyras 7x7

2014 m. lapkričio 7 d. Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijos stadione įvyko tarptautinis mergaičių futbolo turnyras 7x7 Dusetų taurei laimėti. Ä® šÄ¯ turnyrą atvyko Latvijos Respublikos mergaičių futbolo komandos Rėzeknės „Optimist R“ ir Daugpilio „Optimist D“ (keista, bet pavadinimai beveik vienodi), taipogi kvietėme mergaičių komandas ir iš Lietuvos miestų, deja atvyko tik Ukmergės SC. Žinoma žaidė ir šeimininkės - Zarasų SC Dusetų „Ainių“ komanda. Visas mokyklos stadionas buvo pilnas.
 
Žaidėm dviejose aikštelėse vieno rato sistema, t.y. visos su visomis. Pagal ištrauktus burtus pirmosios susitiko dusetiškės su Ukmergės SC, bei Latvijos komandos gavo žaisti tarpusavyje. Ukmergės SC  komanda yra nuolatinė visų turnyrų mÅ«sų komandos aršiausia varžovė, tad galvojau, kad tai kova dėl pirmosios vietos. Bet „namų sienoms“ padedant nuo pat pradžių mÅ«sų merginos diktavo žaidimo sąlygas, neilgai trukus pirmavom 1:0, o pirmą kėlinį baigėm 2:0. Po pertraukos varžovėms pavyko sušvelninti rezultatą, bet daugiau nieko, tad laimėjome minimaliu rezultatu 2:1. Latvijos „optimistės“ iš Daugpilio laimėjo prieš Rėzeknės komandą 2:0. Antrose rungtynėse Dusetų „Ainių“ komanda žaidė su Rėzeknės merginomis. Rungtynės nesunkios, varžovių komanda ne tokia atkakli - 7:1 dusetiškių naudai. O kitoje aikštelėje daugpiliškės, kiek netikėtai nugalėjo Ukmergės SC sportininkes 2:1. Trečias susitikimas su Daugpilio komanda. Merginos iš Latvijos kiek vyresnės ir žaidžia itin kietai, bet „Ainių“ merginos žaidė užtikrintai, stengėsi, kovojo ir pelnytai laimėjo 4:1. Ukmergė su Rėzekne sužaidė taikiai 0:0.
 
Taigi nugalėjo šeimininkės Zarasų SC Dusetų „Ainių“ komanda laimėjusios visus susitikimus ir surinkusios 9 taškus, įmušusios 13 įvarčių ir praleidusios 3. Antrąją vieta iškovojo Daugpilio „Optimist D“ surinkusios 6 taškus, įmušusios 5 įvarčius ir tiek pat praleidusios, trečiąją vietą iškovojo Ukmergės SC su 1 tašku, tik pagal geresnį įvarčių santykį, nes ir ketvirtoje vietoje likusios Rėzeknės „Optimist  R“ surinko 1 tašką, tik įvarčių jos praleido gerokai daugiau, atitinkamai 2-4 ir 1-9.
 
Pirmas tris vietas užėmusių komandų žaidėjos apdovanotos medaliais, o pačios komandos – taurėmis. Visų komandų žaidėjas pavaišinome šakočiais. Svečių komandų žaidėjos apdovanotos už korektiškiausią žaidimą specialiai tam paruoštais Dusetų „Ainių“ futbolo marškinėliais. Šaunu. AčiÅ« Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijos darbuotojams už paruoštą aikštę, rÅ«bines, parodytą dėmesį mergaičių futbolui.
 
Pirmoje nuotraukoje stovi iš kairės: Vanesa Venslovaitė, Neila Sventickytė, Karolina Kolesnikovaitė, Liucija Vaitukaitytė, Dovilė MorkÅ«naitė ir treneris Rimas Vaitukaitis. Priklaupusios iš kairės: vartininkė Ugnė Maknytė, Goda UrbonavičiÅ«tė, Miglė Sribikaitė ir Kornelija Arlauskaitė.
 
Antroje nuotraukoje „amžinos varžovės“ – Ukmergės SC komanda. Latvijos komandos narės į mÅ«sų foto objektyvus nepateko - gal dėl lietaus.
 
Informaciją parengė Rimas Vaitukaitis  
Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2014-11-20 16:03:01
MERĖ
Seniūnaičių rinkimai 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?