2020 m. kovo 31 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Dusetų mergaičių futbolo turnyras 7x7

2014 m. lapkričio 7 d. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos stadione įvyko tarptautinis mergaičių futbolo turnyras 7x7 Dusetų taurei laimėti. Į šį turnyrą atvyko Latvijos Respublikos mergaičių futbolo komandos Rėzeknės „Optimist R“ ir Daugpilio „Optimist D“ (keista, bet pavadinimai beveik vienodi), taipogi kvietėme mergaičių komandas ir iš Lietuvos miestų, deja atvyko tik Ukmergės SC. Žinoma žaidė ir šeimininkės - Zarasų SC Dusetų „Ainių“ komanda. Visas mokyklos stadionas buvo pilnas.
 
Žaidėm dviejose aikštelėse vieno rato sistema, t.y. visos su visomis. Pagal ištrauktus burtus pirmosios susitiko dusetiškės su Ukmergės SC, bei Latvijos komandos gavo žaisti tarpusavyje. Ukmergės SC  komanda yra nuolatinė visų turnyrų mūsų komandos aršiausia varžovė, tad galvojau, kad tai kova dėl pirmosios vietos. Bet „namų sienoms“ padedant nuo pat pradžių mūsų merginos diktavo žaidimo sąlygas, neilgai trukus pirmavom 1:0, o pirmą kėlinį baigėm 2:0. Po pertraukos varžovėms pavyko sušvelninti rezultatą, bet daugiau nieko, tad laimėjome minimaliu rezultatu 2:1. Latvijos „optimistės“ iš Daugpilio laimėjo prieš Rėzeknės komandą 2:0. Antrose rungtynėse Dusetų „Ainių“ komanda žaidė su Rėzeknės merginomis. Rungtynės nesunkios, varžovių komanda ne tokia atkakli - 7:1 dusetiškių naudai. O kitoje aikštelėje daugpiliškės, kiek netikėtai nugalėjo Ukmergės SC sportininkes 2:1. Trečias susitikimas su Daugpilio komanda. Merginos iš Latvijos kiek vyresnės ir žaidžia itin kietai, bet „Ainių“ merginos žaidė užtikrintai, stengėsi, kovojo ir pelnytai laimėjo 4:1. Ukmergė su Rėzekne sužaidė taikiai 0:0.
 
Taigi nugalėjo šeimininkės Zarasų SC Dusetų „Ainių“ komanda laimėjusios visus susitikimus ir surinkusios 9 taškus, įmušusios 13 įvarčių ir praleidusios 3. Antrąją vieta iškovojo Daugpilio „Optimist D“ surinkusios 6 taškus, įmušusios 5 įvarčius ir tiek pat praleidusios, trečiąją vietą iškovojo Ukmergės SC su 1 tašku, tik pagal geresnį įvarčių santykį, nes ir ketvirtoje vietoje likusios Rėzeknės „Optimist  R“ surinko 1 tašką, tik įvarčių jos praleido gerokai daugiau, atitinkamai 2-4 ir 1-9.
 
Pirmas tris vietas užėmusių komandų žaidėjos apdovanotos medaliais, o pačios komandos – taurėmis. Visų komandų žaidėjas pavaišinome šakočiais. Svečių komandų žaidėjos apdovanotos už korektiškiausią žaidimą specialiai tam paruoštais Dusetų „Ainių“ futbolo marškinėliais. Šaunu. Ačiū Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos darbuotojams už paruoštą aikštę, rūbines, parodytą dėmesį mergaičių futbolui.
 
Pirmoje nuotraukoje stovi iš kairės: Vanesa Venslovaitė, Neila Sventickytė, Karolina Kolesnikovaitė, Liucija Vaitukaitytė, Dovilė Morkūnaitė ir treneris Rimas Vaitukaitis. Priklaupusios iš kairės: vartininkė Ugnė Maknytė, Goda Urbonavičiūtė, Miglė Sribikaitė ir Kornelija Arlauskaitė.
 
Antroje nuotraukoje „amžinos varžovės“ – Ukmergės SC komanda. Latvijos komandos narės į mūsų foto objektyvus nepateko - gal dėl lietaus.
 
Informaciją parengė Rimas Vaitukaitis  
Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2014-11-20 16:03:01