2020 m. birželio 1 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Dusetų Švč. Trejybės parapija įgyvendino Zarasų rajono savivaldybės administracijos finansuotą projektą

Dusetų Švč. Trejybės bažnyčios parapija sėkmingai įgyvendino projektą, dalinai finansuotą iš Zarasų rajono savivaldybės administracijos verslo ir investicijų programos priemonės veiklos srities tradicinių religinių bendruomenių veiklos rėmimui, skiriant lėšas erdvių pritaikymui ir atnaujinimui religinių bendruomenių veiklai.
 
Šio projekto metu buvo sutvarkytas Dusetų Švč. Trejybės bažnyčios šventoriaus gerbūvis ir įrengtos naujos bažnyčios varpinės grindys.
 
Tai buvo tęstinis projektas po 2017 m. atlikto vieno bažnyčios šventoriaus tvarkymo etapo, kurio metu buvo išrauti senų medžių kelmai, pasodinti nauji medeliai ir krūmai, įrengti gėlynai, pastatyti suoliukai ir restauruota tvora. Įgyvendinus pirmąjį šventoriaus tvarkymo etapą nepakako lėšų atlikti visus tvarkybos darbus, tad įgyvendinus šį projektą šventoriuje buvo atvežta ir paskleista juodžemio, parengiant žemę vejos užsėjimui.
 
Įrengus kultūros paveldo objektams priskiriamos varpinės grindis planuojama ateityje įrengti sakralinį muziejų, kuris pritrauks lankytojų ir taps patraukliu lankytinu objektu Zarasų rajone.
 
Bendra projekto vertė - 2337,72 Eur, iš jų 2000,00 Eur buvo skirta iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Likusi dalis buvo finansuota iš parapijos lėšų.
 
Parapijos klebonas, kun. kan. Stanislovas Krumpliauskas.

2018-10-19 10:23:44