2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Europos darbo dienų renginys ,,Lietuva Jūsų laukia"

Užimtumo tarnybos EURES Lietuva komanda kviečia prisijungti prie unikalios iniciatyvos: Europos darbo dienų renginio „Lietuva Jūsų laukia“. Pasižymėkite datą kalendoriuje: tai spalio 1-oji.


Kas tai per renginys ir kodėl jame vertėtų dalyvauti? Tai puiki galimybė virtualioje erdvėje susitikti Lietuvos darbdaviams ir darbo ieškantiems bei į Tėvynę ketinantiems sugrįžti žmonėms. Taip pat – darbuotojams iš kitų ES valstybių narių, kad ir kurioje Europos vietoje jie dabar gyvena. Skirtingos patirtys, žinios, naujos galimybės ir kontaktai – viskas vienoje vietoje, vieną dieną. Visiškai nemokamai.


Ką turėtumėte padaryti?
1. Užsiregistruokite renginiui (registracija platformoje)
2. Įkelkite laisvas darbo vietas ir jas viešinkite visoje Europoje
3. Sutarkite laiką pokalbiams su pasirinktais kandidatais (per „Chat” arba Skype)
4.Bendraukite su kandidatais virtualaus renginio metu (spalio 1 d.)


Taip pat galite pristatyti savo įmonę ir darbuotojų poreikį trumpu (iki 3 min.) video pranešimu, kurį mums turėtumėte atsiųsti el. paštu iki rugsėjo 18 d. Jis būtų pridėtas prie renginio programos. Tai nėra privaloma, tačiau rekomenduojama. Pažvelkite, ką Europos darbo dienos gali Jums pasiūlyti!


Ieškant darbuotojo (ar darbo) šįkart niekur nereikės vykti ir gaišti laiko: galėsite dalyvauti tiesiog iš savo biuro. Tereikės prisijungti prie interneto iš kompiuterio ar mobilaus įrenginio.


Virtualaus renginio dieną, spalio 1 dieną, EURES Lietuva komanda kartu su Jumis bei socialiniais partneriais taip pat pristatys pranešimus apie Lietuvos darbo rinkos situaciją, finansines galimybes teikiančias Europos darbo mobilumo programas, socialinės apsaugos aspektus, darbo ir verslo perspektyvas Lietuvoje.


Susidomėjote? Detalesnės informacijos Jums suteiks Goda Maciulevičienė. Rašykite jai adresu Goda.Maciuleviciene@uzt.lt  arba skambinkite numeriu +370 658 259 39.


Iki pasimatymo virtualiame renginyje spalio 1 d. Europos darbo dienų platformoje.


Linkime sėkmės!
 

Pagarbiai,
EURES Lietuva ir europeanjobdays.eu komandos


Svetlana Veikšrienė 2020-09-15 15:15:40
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?