2022 m. gegužės 23 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Europos diena bibliotekoje „Europa – mano namai“

Artėja Europos diena, kurią planuojame, kaip ir kasmet, paminėti kartu su Jumis. Europos dienos minėjimo tema tradiciškai yra skiriama pagrindinei Europos Sąjungos metų temai. 2022-ieji metai – Europos jaunimo metai, skirti atkreipti dėmesį į Europos jaunimo svarbą kuriant geresnę – žalesnę, įtraukesnę ir skaitmeninę – ateitį.


Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos renginys, skirtas Europos dienai, vyks gegužės 12 dieną nuo 10 val. iki 13 val. bibliotekos vidiniame kieme ir renginių salėje.


Vis daugiau ir daugiau saulės, šilumos, ilgėja dienos, kalasi pirmieji žiedai, o darbšÄiosios moterys jau kaip bitelės sukasi savo kieme: kasa lysves, sodina daigelius. Ir tikrai daigų – gėlių, daržovių – dažnas užsiauginame daugiau nei reikia. Neskubėkime išmesti. „Žalioji mainų mugė“ kaip tik tam ir skirta. Ateik, atsinešk, pamatyk, pasitark, pasikeisk. Sodinukų mainų mugė vyks vidiniame bibliotekos kiemelyje nuo 10 val. iki 13 val.


Vaikams bus organizuojamos įvairios aktyvios veiklos „Smagus tvarumas“. Vyks piešinių konkursas ant asfalto su zuikiu Nulėpausiu, kÅ«rybinės dirbtuvėlės, žaidimai, vaikų žaislų mainai.


Jaunimui mediatekoje bus demonstruojami filmukai apie Europos Sąjungą.


Nuo 11 val. renginių salėje paskaitą skaitys humanitarinių mokslų daktaras, karo istorikas, politikas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Valdas Rakutis, karo išgyvenimais dalinsis ukrainiečiai. Vėliau Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos gimnazistai pristatys ES šalis-kaimynes „Kaip pažinti šalį“. Vyks jaunimo madų šou iš antrinių žaliavų „Antrasis gyvenimas“ pristatymas. Madas demonstruos ir pristatys „Ąžuolo“ gimnazijos bei Zarasų žemės Å«kio mokyklos moksleiviai.


Renginio pabaigoje numatoma fotosesija. Pažymint Lietuvos įstojimo į ES 18 metų jubiliejų po bibliotekos priestato balkonu bus fotografuojama skaičiaus 18-ka gyvoji kolona.


Zarasų bibliotekos interneto svetainėje www.zarasubiblioteka.lt ir bibliotekos „Facebook“ paskyroje galėsite išbandyti savo žinias žaisdami interaktyvų žaidimą „ES šalys. Vėliavos. Sostinės“.


Kviečiame visus prisijungti ir smagiai paminėti Europos dieną, dalyvaujant gerumo akcijose, klausantis naujienų apie ES ateitį, Ukrainą. Visi esate laukiami gegužės 12 dieną!

 


Saulė Pelekienė, Zarasų viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja


Zarasų rajono savivaldybė 2022-05-09 11:42:56
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?