2020 m. liepos 11 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Foto konkurso „Sveikos vasaros blyksniai“ nugalėtojai

Vasara – tai ypatingas metų laikas, kuomet galime džiaugtis trumpiausia metų naktimi, lepintis saule ir jūros bangomis bei naktimis stebėti itin ryškų žvaigždėtą dangų. Šiuo šiltuoju metų laikų mūsų gyvenimas pasipuošia įvairiomis išskirtinėmis akimirkomis, kurias prisimename visą likusį gyvenimą. O daugiausiai jų patirti galime vasaros atostogų metu.
 
Ignalinos rajono savivaldybes visuomenes sveikatos biuras organizavo foto konkursą „Sveikos vasaros blyksniai“. Visą mėnesį (konkursas vyko 2014 m. liepos 14-rugpjūčio 14 d.) visi Zarasų rajono gyventojai siuntė nuotraukas, kuriose atsispindėjo sveikos gyvensenos principai: maudynės jūroje, upėje ar ežere, sveiki ir gardūs mūsų daržų turtai, aktyvus ir sportiškas laisvalaikis vasarą, išdykavimai žaliuojančiose pievose.
 
Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems konkurse ir siuntusiems daugybę gražių nuotraukų!Turbūt neverta ir pasakoti, kad mums nelengva buvo apsispręsti dėl nugalėtojų. Visos nuotraukos ypatingos, originalios ir nepakartojamos. 
 
Taigi, pirmąja vietą skyrėme ir 50 Lt dovanų  kuponu apdovanojome Zarasų rajono  socialinių paslaugų centro Dusetų vaikų dienos padalinio dalyvius, o jų vadovei Virginijai Mazūrienei padėkos raštą už įamžintas vaikų vasaros akimirkas. Antrąją vieta ir 50 Lt dovanų  kuponą skyrėme  Emilijai ir Silvijai Černiauskaitėms. Trečioji vieta ir taip pat 50 Lt dovanų  kuponas atiteko Rapolui Tamoševičiui.  Padėkos raštus ir atminimo dovanėles gavo Neringa Remeikaitė ir Gretė Pledytė.
 
Fotokonkurso dalyvių apdovanojimai ir nuotraukų apžvalga vyko rugpjūčio 19 dieną, renginio „Kartu galime daugiau“ metu. Prizininkų, kurie neturėjo galimybės atvykti atsiimti prizų  maloniai laukiame mūsų biure, Malūno g. 2,  Zarasai. Informacija tel. (8603) 72119.
 
Dalyvių nuotraukas galite pamatyti Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus Facebook profilyje.
 
Dar kartą dėkojame dalyviams ir linkime visada, netik vasarą, būti sveikiems bei žvaliems!
 
 
Ignalinos r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus informacija

Zarasų rajono savivaldybė 2014-08-21 11:36:04