2020 m. liepos 10 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Fotokonkursas ,,Sveikos vasaros blyksniai“

Vasara ir atostogų metas jau įpusėjo. Ir net neabejojame, kad gražiausias savo gyvenimo akimirkas visi stengiatės įamžinti nuotraukose. Jei ne, tai nesnauskite, griebkite fotoaparatą ir pirmyn. Dalyvaukite  Ignalinos  visuomenės sveikatos biuro skelbiamame fotokonkurse „Sveikos vasaros blyksniai“.
 
Net neabejojame, jog yra labai nuostabių akimirkų, įamžintų nuotraukose, kuriose atsispindi sveikos gyvensenos principai: ir maudynės jūroje, upėje ar ežere, sveiki ir gardūs – mūsų daržų turtai, aktyvus ir sportiškas laisvalaikis vasara, išdykavimai žaliuojančiose pievose, miškuose ir panašiai.
 
Konkurso taisyklės:
 
Konkurso terminas nuo 2014 m. liepos 14 d. iki rugpjūčio 14 d.
 
Konkurse gali dalyvauti visi Zarasų rajono gyventojai. Dalyvių amžius neribojamas.
 
Nuotraukas konkursui galima pristatyti elektroniniu paštu zarasu.vsb@gmail.com, ne vėliau kaip iki 2014 m. rugpjūčio 14 d.
 
Kartu su nuotraukomis elektroniniame laiške turi būti pateikiama nuotraukos autoriaus vardas ir pavardė, kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas).
 
Vienas autorius konkursui gali siųsti nuo 1 iki 3 fotografijų.
 
Fotokonkurso nugalėtojai bus paskelbti  rugpjūčio 19 dieną ir pakviesti į renginį. Nugalėtojų apdovanojimo ceremonijos vieta, laikas skelbiami tinklapyje www.zarasai.lt, o  nugalėtojai informuojami asmeniškai. Prizininkams  dovanosime 50 Lt vertės dovanų kuponus.
 
Išsamesnė informacija ir konkurso nuostatai Ignalinos visuomenės sveikatos Zarasų skyriaus facebook paskyroje bei telefonu +370 603 72119.
 
Tikimės, nuostabūs vasaros prisiminimai dar labiau praskaidrins Jūsų nuotaiką, o juk puiki nuotaika ir šypsena - sveiko gyvenimo šaltinis.
 
Ignalinos  visuomenės sveikatos biuro informacija

Zarasų rajono savivaldybė 2014-07-14 14:49:44