2024 m. kovo 5 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Funkcinės zonos: ateities galimybės ir iššūkiai

Gruodžio 4 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijos komanda dalyvavo Jurbarke vykusioje konferencijoje „Funkcinės zonos: ateities galimybės ir iššÅ«kiai. Tauragė + bandomoji iniciatyva: patirtis ir pamokos sau bei kitiems“. Renginio metu buvo apžvelgti funkcinės zonos formavimo etapai, bendrų tikslų paieška, partnerystė planuojant ir įgyvendinant prioritetines investicijas, koordinuojant bendrus veiksmus.
 
Naudinga buvo iš pirmų lÅ«pų išgirsti apie funkcinės zonos Tauragė+ bandomosios iniciatyvos gerąją patirtį bei galimybes savivaldybėms šią patirtį taikyti ateityje.
Konferencijoje patirtimi dalijosi Tauragės, Jurbarko, Pagėgių, Šilalės merai, Ministrės Pirmininkės patarėja savivaldos ir regioninės politikos klausimais Natalija Kazlauskienė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Giedrius Surplys, Viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentÅ«ros vadovai ir ekspertai.
Tauragė+ bandomąją iniciatyvos pirmaeilius rezultatus pristatė Viešosios įstaigos „Žaliasis regionas“ direktorė Gaiva Mačiulaitienė.
 
2021 m. pabaigoje Zarasų rajono, Ignalinos rajono ir Visagino savivaldybių merai pasirašÄ— sutartį, kuria buvo suformuota Visagino, Ignalinos ir Zarasų rajono savivaldybių teritorijomis apibrėžta funkcinė zona (VIZA). Jos tikslas – sudaryti palankesnes galimybes savivaldybėms bendradarbiauti, spręsti regiono problemas, bendrai įgyvendinti projektus, siekiant sukurti patrauklią infrastruktÅ«rą ir palankią socialinę-ekonominę regiono aplinką Zarasų rajono savivaldybei kartu su Visagino savivaldybe ir Ignalinos rajono savivaldybe. Šiuo metu yra rengiama funkcinės zonos VIZA strategija.
 
Konferencijoje dalyvavo vicemerė Aurelija Trimonytė, merės patarėjas Karlen Grdiljanc, Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja Ramunė Šileikienė, vedėjo pavaduotoja Miglė Tauterienė ir Savivaldybės architektas Evaldas Ulianskas.
 
 
Zarasų rajono savivaldybės vicemerės Aurelijos Trimonytės informacija
 

Zarasų rajono savivaldybė 2023-12-06 14:05:41
MERĖ
Tikime laisve 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?