2020 m. gegužės 29 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

G. Gricius ketvirtą kartą iš eilės iškovojo Lietuvos diskgolfo čempiono titulą

 
Praėjusį savaitgalį Zarasų rajono Nedožinkos diskgolfo parke vykusiame Lietuvos diskgolfo čempionate paaiškėjo 2015 metų Lietuvos diskgolfo čempionai. Atvirajame divizione jau ketvirtus metus iš eilės triumfavo vilnietis Gabrielius Gricius. Moterų divizione nugalėjo jonaviškė MiretaJurgelevičiūtė. Vaikų iki 13 metų Lietuvos čempionu tapo zarasiškis Rapolas Diržinauskas.
 
Atkaklios kovos iki paskutinio krepšio
 
„Apginti titulą šiemet buvo kaip niekad sunku. Per visus tris varžybų ratus teko vytis net keletą lyderių ir tik labai sėkmingai sužaistas finalas leido išplėšti pergalę. Finale pagrindinis konkurentas buvo mano jaunesnysis brolis Pranciškus, iki finalo pirmavęs ir mane lenkęs vienu metimu. Nugalėti po įtemptos kovos ir su broliu užimti pirmas dvi vietas Lietuvoje yra neapsakomas jausmas“ – po finalo kalbėjo G. Gricius.Trečiosios vietos laimėtojo neišaiškino nė finalai. Mindaugas Pošius ir Aurelijus Zinkevičius 63 varžybų krepšius įveikė vienodu rezultatu – 189 metimais. Papildomų trijų krepšių peržaidimą tik paskutiniame krepšyje vienu metimu laimėjo M. Pošius. Moterų divizione M. Jurgalevičiūtė aiškiai pranoko savo varžoves, o kova dėl antrosios vietos vyko iki pat paskutinio finalų krepšio. Sidabro apdovanojimą pelnė zarasiškė Gabija Stulgytė, vienu metimu aplenkusi vilnietę Karoliną Bienkunską.
 
Vaikų iki 13 metų divizione pirmas dvi vietas užėmė Zarasų atstovai – R.Diržinauskas ir Ūla Dainytė. Vilniečiui Aidui Stončiui teko bronzos apdovanojimas.
 
Lietuvos kaimynystėje – sprogstamas diskgolfo populiarėjimas
 
„Lietuvos diskgolfo čempionatas surengtas dar tik septintąjį kartą. Tačiau jau galime matyti, kaip sparčiai šis jaunas sportas auga. Čempionato ir kitų varžybų dalyvių skaičius didėja, žaidėjų lygis kyla. Kuriasi nauji diskgolfo parkai. Nenuostabu, kad varžybose sužiba vis daugiau talentingų žaidėjų. Matydamitiesiog sprogstamąjį diskgolfo populiarėjimą nelabai nuo Lietuvos nutolusiose valstybėse, – Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, – galime prognozuoti, kad šis sportas netolimoje ateityje gali tapti masiniu reiškiniu ir Lietuvoje. Tam yra visos prielaidos. Diskgolfas yra nebrangus ir nesudėtingas, bet pilnas azarto žaidimas, prieinamas įvairaus amžiaus žmonėms. Jį žaisti kartu gali labai skirtingo pajėgumo žaidėjai. Dėl to jis gali būti šeimų, darbo kolektyvų, bendruomenių laisvalaikio užsiėmimu. Ne veltui diskgolfas vadinamas labai socialiu sportu. Tai, kad diskgolfasžaidžiamas gryname ore parkuose, tik dar labiau didina jo patrauklumą“ – pasakojo Lietuvos čempionato ir Vilniaus diskgolfo klubo direktorius Skirmantas Bikelis.
 
Lietuvos čempionato prizininkai
Atvirasis divizionas
1. Gabrielius Gricius (Vilnius), 183 metimai, par -21
2. Pranciškus Gricius (Vilnius), 186, par -18
3. Mindaugas Pošius (Vilnius), 189, par -15
3. Aurelijus Zinkevičius (Vilnius), 189, par -15
 
Moterų divizionas
1. Mireta Jurgelevičiūtė (Jonava), 253, par +49
2. Gabija Stulgytė (Zarasai), 274, par +70
3. Karolina Bienkunska (Vilnius), 275, par +71
 
Vaikų iki 13 metų divizionas
1. Rapolas Diržinauskas (Zarasai), 238, par +34
2. Ūla Dainytė (Zarasai), 273, par +69
3. Aidas Stončius (Vilnius), 280, +76
 
Išsamūs LDGČ 2015 rezultatai http://www.pdga.com/tour/event/21712
 
Informaciją perengė
Skirmantas Bikelis
VšĮ Vilniaus diskgolfo klubas direktorius
Tel +370 600 02517
el. paštas Skirmantas. Bikelis@gmail.com
 
Nuotraukos

Svetlana Veikšrienė 2015-08-24 16:32:39
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?