2020 m. vasario 20 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Gerbiami zarasiškiai, miesto svečiai!

Zarasų rajono savivaldybė

Miesto šventė – unikalus metų renginys Zarasų krašte. Šiemet net tris dienas vykęs miesto gimtadienis buvo ypatingas dėl organizuotų kultūrinių, pramoginių renginių, akcijų ir parodų gausybės. Šventės metu buvo jaučiama bendruomeniškumo, meilės savam kraštui, zarasiškių vienybės dvasia, joje atsiskleidė šio krašto žmonių gebėjimas džiaugtis ir didžiuotis savo miestu. Tai, ką pasiekėme, yra visų darbščių, atsakingų, kūrybingų ir veiklių žmonių pastangos. Nuoširdžiai dėkojame visoms įstaigoms, nevyriausybinėms organizacijoms, įmonėms, už aktyvų dalyvavimą ir šventinių renginių organizavimą. Visi į šią šventę įdėjo daug širdies, minčių, entuziazmo ir nuoširdaus darbo. Ačiū už geranorišką pagalbą, gražias iniciatyvas, už tai, kad negailėdami jėgų, skyrėte dalelę savęs.

Daug padėkos žodžių nusipelnė rajono Savivaldybės administracijos, rajono Savivaldybės kultūros centro, Viešosios bibliotekos, Zarasų krašto muziejaus darbuotojai. Daug šventėje dirbo Zarasų rajono policijos komisariato, Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Pirminės sveikatos priežiūros centro, UAB „Zarasų komunalininkas“ ir kitų tarnybų darbuotojai.

Ypatingai nuoširdžiai dėkojame meno saviveiklos entuziastams, tautodailininkams, amatininkams, visiems,. kurie padarė Zarasų miesto šventę spalvinga, turininga ir įsimintina. Ačiū ir aktyviems miesto šventės dalyviams, svečiams ir žiūrovams. Renginys, kad ir koks nuostabus jis bebūtų, bet jei jis neturi savo auditorijos, visos įdėtos pastangos jį organizuojant praranda prasmę.

Nuoširdžius padėkos žodžius tariame visiems miesto šventės rėmėjams, kurių geranoriška finansinė parama mūsų šventę leido surengti įdomią ir patrauklią visų kartų žmonėms, visi jie iš šventės į namus atsinešė nepamirštamus įspūdžius. 

Ačiū už finansinę paramą UAB „Vidista“, UAB „Keljeras“, AB „Panevėžio energija“, MB „Rimvaša“, MB Grilio restoranui, UAB „Rokiškio apdaila“, UAB „Vigotema“, IĮ „Žiedyna“. Nuoširdus ačiū ir verslininkams, parėmusiems kultūrinius renginius. Visi nuveikėme daug ir sukūrėme mūsų mylimo miesto nuostabią ir gražią gimtadienio pasaką.

Nuaidėjo paskutiniai šventės garsai, liko daug nuostabių įspūdžių, puikių emocijų, daug malonaus nuovargio ir pasididžiavimo – mums pavyko. Nuoširdi pagarba ir padėka kiekvienam miesto šventės dalyviui už tai.Su pagarba ir pasitikėjimu

Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas


Zarasų rajono savivaldybė 2019-08-20 16:31:33