2020 m. birželio 3 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Geriausia Velykų dovana artimiesiems – buvimas namuose

Zarasų rajono savivaldybės vadovai vienijasi su šalies savivaldybių merais, kviečia gyventojus atsižvelgti į judėjimo ribojimus šventinį Velykų savaitgalį ir prašo likti namuose.

 

„Noriu visų savo gimtojo krašto žmonių paprašyti būti kantriais ir atsakingais, išlaukti šį sudėtingą ir neramų laiką vardan to, kad vėliau mes visi būtume drauge. Mūsų išgyvenimai, sunkumai neužtemdys viltingo šventės Velykų ryto, o tikėjimas suteiks stiprybės, vilties ir sveikatos. Švęskime šeimose, melskimės namuose. Tikiu, kad Dievas šios ypatingos Prisikėlimo šventės metu kaip niekad arti bus mūsų“, - prašo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas.

 

Savivaldybės vadovų teigimu, šiomis karantino savaitėmis daugelis gyventojų naudojasi informacinėmis technologijomis ir bendrauja nuotoliniu būdu, todėl šį įgūdį būtų galima panaudoti ir kuriant ypatingą šeimos šventę. Saugokime save ir artimuosius.

 


Zarasų rajono savivaldybė 2020-04-10 11:52:23