2022 m. lapkričio 30 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Gero „tūso“ formulė Antrasis etapas – apranga

 Jei vakarėlis laisva tema – jums pasisekė, nes galite pasitelkti savo fantaziją. Kodėl gi nenustebinus bendraamžių savo paties kurtu kostiumu – dėmesys garantuotas! Žinoma, nesiÅ«lome iš šviežios mėsytės gaminti garsiosios Lady Gagos ,,mėsos suknelės“, bet ir nepatariame dėtis šiukšlių maišÄ… ant galvos teigiant: „Aš išradingas!“ 
Nereta vakarėlių problema yra ta, jog svečiai (ypač panelės) persistengia –  apranga bÅ«na kiek vulgaroka ar net nepadori! Nepamirškime, jog turime atsižvelgti į savo amžių, socialinę padėtį, t.y. nepamirškime, kad dar lankome mokyklą ir nėra tinkama rengtis apatinių nedengiančio „miniako“ ar išvis apatinius primenančių drabužių, nebent tokia bÅ«tų vakarėlio tema. Jei vakarėlis ne teminis, geriausia rinktis kasdieniškesnius drabužius, pavyzdžiui, jaunimo pamėgtus džinsus derinti su puošnia mėgstama palaidine ir minimaliai pasipuošti keliais aksesuarų akcentais. Visuomet žavu, kai panelė pasipuošia suknele, juk kas galėtų paneigti, jog mergaitėms labiausia tinka šis drabužis. Jei nesugalvojate derinukų, jums gali padėti visagalis internetas – ten rasite begalę „outfit‘ų“.
Vaikinams kiek lengviau, mat jie ne tiek suka galvą dėl aprangos: paprasčiausiai išsitraukia kelnes, sugrÅ«stas spintoje, užsimaukšlina megztinį, geriausiu atveju žvilgteli į veidrodį, dar susivelia savo plaukučius ir šiaušia „baliavoti“. Tai, žinoma, nėra sektinas pavyzdys. Matyti (ir užuosti) vaikiną tuo pačiu prakaito prisigėrusiu drabužiu, kurį jis visą dieną vilkėjo mokykloje ir gatvėje, tikrai nėra malonu. Drabužiai turėtų bÅ«ti bent jau švarÅ«s. Tačiau yra vaikinų, kurie artėjančio vakarėlio aprangą planuoja net ilgiau nei merginos, o jei šis dar ir teminis, nepasivargina paieškoti ir įsigyti jiems reikiamo drabužio kad ir padėvėtų drabužių parduotuvėse. Beje, paminėjome šÄ¯ „aukselį“ ne be reikalo – tai gali bÅ«ti puikus gelbėjimosi ratas norint nustebinti savo draugus vakarėlyje, kadangi visai savo „super duper“ aprangai teišleisite vos porą litų. 
Kai jau apranga sugalvota ir mintyse skaičiuoji valandas ar net minutes iki taip ilgai laukto vakarėlio, priminsiu tai, ką turbÅ«t jau puikiai kiekvienas žinote – svarbiausia bÅ«ti savimi ir jaustis laisvai! Nes bÅ«tent laisvumas išvaduoja tavo išskirtinę asmenybę. Nesistenk bÅ«ti nei kitoks, nei kaip visi. Nepamiršk – esi vienintelis toks.
Parengė Dominyka PARADNIKAITĖ.
Sandros PETKUTĖS pieš.
NuotraukosArianda Griščenko 2013-06-12 23:16:31
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?