2020 m. liepos 16 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Gruodžio mėnesio KALENDORIUS

 Gruodžio 10-oji populiariausios pasaulyje sporto šakos – futbolo – diena. Ir nors mūsų šalyje mėgstamiausias sportas yra krepšinis, tačiau ir futbolui nesame abejingi. Vyrukai kaip šventės laukia „Čempionų lygos“ dienų, o merginos tarpusavyje aptarinėja, kurie futbolininkai yra patys geriausi arba simpatiškiausi. 
O štai gruodžio 11-ąją į mokslus, užsiėmimus judėsime tango ritmu, nes ši diena – Pasaulinė tango diena. Tango, kurio šaknys atsirado Argentinoje, – tai šokis, perteikiantis jausmus: aistrą, pyktį, pavydą. 
Gruodžio 25-oji yra laukiamiausia metų šventė – Kalėdos. Nors Kalėdų senelio nėra (vaikučiai, neskaitykite šių eilučių) ir jis neįlenda pro kaminą, kad paliktų dovanų po eglute, tai nereiškia, kad kiekvienas negalime tapti Kalėdų seneliu, Snieguole, Nykštuku ar raudonnosiu Elniuku savo artimiesiems, draugams ir nudžiuginti juos. Nebūtinai dovanomis, bet dėmesiu, šiluma. Juk Kalėdų prasmė anaiptol nėra tik dovanos, kur kas svarbiau mūsų gerumas, dėmesys, rūpestis... 
Paskutinį senųjų metų vakarą draugų būryje palydėsime 2012 metus ir pasitiksime ateinančius 2013-uosius. Linkiu tądien-tąnakt tiesiog gerai praleisti laiką, nes ši diena dar vadinama blogų minčių atsikratymo diena. Sakoma, kaip palydėsi senus metus, taip leisi laiką ir ateinančiais. Todėl visiems linkiu kuo daugiau teigiamų emocijų ir viso, kas geriausia.
Parengė Ingrida VYTAITĖ, piešė Sandra PETKUTĖ.
 
Nuotraukos
Arianda Griščenko 2012-12-05 16:34:57
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?