2023 m. vasario 8 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Grupės „TaRuta“ koncertas – aukcionas

Gruodžio 7 d. 18 val. Zarasų rajono savivaldybės kultÅ«ros centre (Vytauto g. 1a, Zarasai) grupės „TaRuta“ koncertas – aukcionas.

 

Kviečiame atvykti, klausyti dainų ir aukoti UŽ PERGALĘ!

 

Kartu su „TaRuta“ dainuos Gabija Petrauskaitė, Simonas Navickas. Aukcione – Ramunės Sladkevičiutės-Dainienės darbas „Aušra“.

 

Ukrainai jau padeda: VšÄ® „Remigijaus akcija“, VšÄ® „Naktys“, Laurema, Saulės dukros, VilniusTech KIF, Zarasų rajono savivaldybės kultÅ«ros centras, Zarasu TVIC, Zarasu Kraštas, Babtyno dvaras.

 

Informaciniai partneriai: Balticum TV, GNTV, radijo stotis Pulsas, Paulius Jasiūnas, BasaMedia.


„TaRuta“ – grupė iš Kyiv, (tautosakos tyrinėtojų komanda ir profesionalÅ«s pop-rock muzikantai) nebijanti eksperimentuoti ir įvesti šiuolaikinės muzikos tendencijų į autentišką ukrainiečių folklorą. Per 15 eksperimentinių metų „TaRuta“ suteikė naują gyvybę daugiau nei dešimčiai senovės ukrainiečių liaudies dainų, paversdama jas tikrais hitais. Karjeros pradžioje apie 2007-uosius grupė daugiausiai atliko klasikinį etno-roką, tačiau vėliau muzikantai suprato, kad žanro ribos jiems per ankštos ir pradėjo plėsti savo muzikinį akiratį, eksperimentuodami su roku, džiazu, fanku, diskoteka, elektronine muzika ir net su dubstep. Tačiau vienintelė ir nekintanti „TaRuta“ šerdis visada buvo ir bus ukrainiečių etnika, kuri kartu su tinkamais muzikiniais komponentais trenks į širdį tarsi virusas. Publika šiuo virusu jau užsikrėtė Lenkijoje, Lietuvoje, Čekijoje, Estijoje, Gruzijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, PrancÅ«zijoje, Kanadoje ir net Airijoje. Taigi bÅ«kite atsargÅ«s, esate etninio viruso „TaRuta“ zonoje.

 

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro informacija

NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2022-12-02 13:00:59