2021 m. vasario 27 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Į miestą – pačiūžomis?

 Å½inoma, toks „pramogavimas“ gal ir gali bÅ«ti smagus, bet... ne visada ir ne visiems. Kur garantija, kad taip „linksminantis“ neatsitiks kaip man? Kad paslydo kojelės ant nepabarstyto šaligatvio ledo, tai kÅ«liais nusiritau. Skauda dabar visur, kojelė sugipsuota, valgyti negaliu – priekinį didįjį dantį nuskėliau. Kaip aš dabar be aštriausiojo danties?! O žinote, kiek nemokama medicina dabar kainuoja?..
Bet man dar, sakyčiau, pasisekė, nes aš mažytė, žemė man netoli, o kaip tokiomis slidžiomis gatvėmis vaikšÄioti žmonėms, juo labiau močiutėms ir seneliams? Juk šitaip kritę kaulelių nebesusirankios...
BÅ«tų gerai, jei gatvės žiemą netaptų slidinėjimo arenomis ir žmonės drąsiai galėtų išeiti į gatvę, nebijodami parkristi ir susižeisti. O jei gatves barstančios organizacijos, kuriai privalu tuo rÅ«pintis, darbininkai blogai atlieka savo pareigas, tegu žmogui susižeidus chirurgams už paslaugas ir, žinoma, už vaistus apmoka bÅ«tent ta organizacija, kuri nesugebėjo pasirÅ«pinti žmogaus saugumu. 
Susižeidusios ir dar piktesnės nei kada nors JUODO KAMPO gyventojos Piktosios Žiurkės pasakojimą užrašÄ— Agnė ORLAUSKAITĖ.
 
NuotraukosArianda Griščenko 2013-02-03 12:47:16