2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Ignalinos r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyrius kviečia į kūno dizaino užsiėmimus

Fizinis aktyvumas yra vienas iš būtinų mūsų kūno fiziologinių poreikių. Reguliarus fizinis krūvis yra tiesiogiai siejamas su saugesniu, sveikesniu ir ilgesniu gyvenimu. Fiziškai aktyvi gyvensena yra ne tik sveikatą stiprinantis, bet ir bendrą organizmo savijautą gerinantis veiksnys: aktyvūs žmonės esti geresnės nuotaikos, pozityvesnės nuomonės apie gyvenimą, darbą, politiką. Kiekvienas, kuris turi noro aktyviai sportuoti užsiiminėti kūno kultūra, visada ras laiko, nes kalbama apie gyvybinius interesus – sveikatą. Kad ir kuo žmogus taptų, kad ir kokias tobulumo viršūnės pasiektų, jis niekada nesijaus laimingas, jeigu neturės pačio brangiausio – sveikatos.

 

Ignalinos raj. sav. visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyrius kviečia visus nuo 2016 m. kovo 1 d. į nemokamus kūno dizaino užsiėmimu.


KŪNO DIZAINAS - tai treniruotės, skirtos raumenų jėgai, ištvermei, lankstumui ir judesių koordinacijai. Treniruočių metu atliekami pratimai stiprina viso kūno raumenis, degina riebalus, gerina širdies veiklą, kvėpavimą, suteikia žvalumo. Treniruotės tinkamos įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms.

 

Mankštos vyks Zarasų sporto centre, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19. 30 val.


Mankštas veda instruktorė – trenerė V. Memliukienė.

 

Detalesnė informacija apie užsiėmimus – zarasu.vsb@gmail.com


Užsiėmimai nemokami!


Ignalinos r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus informacija

 

Nuotraukos
Svetlana Veikšrienė 2016-02-29 11:04:12