2021 m. kovo 3 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Ilganosiams – ne!

 Jeigu jÅ«sų atsakymas „taip“, turbÅ«t suprasite mane iš pusės žodžio ir nepeiksite už tai, jeigu pasakysiu, jog kartais tiems ilganosiams velniškai norisi įkrėsti protelio tiesiai šviesiai išrėžus, kad jeigu jie ir toliau landžios, kur nereikia, jų laukia aerozolis su kenkėjams naikinti skirtu purškalu. 
Kadangi dažnai tenka susidurti su šia problema, ilgainiui pradėjau pažinti ilganosius. Kaip sprendimo bÅ«dą pasitelkiau greitą pokalbio temos keitimą. Žinoma, pašnekovas dažniausiai suklusdavo ir ne visada suprasdavo, kodėl taip žaibiškai pradėjau kalbėti apie Afriką, nors prieš tai tema buvo apie piktą pardavėją iš vietinio kiosko. Bet, mielieji, patikėkite manimi, šis bÅ«das veikia puikiai, ir tie „išalkę uodai“ pradingsta kaip kadaise mamutai, ištirpus ledynams. Ilgainiui jie supranta, jog yra nepageidaujami, ir po kurio laiko visai nebesirodo horizonte. Toks jÅ«sų elgesys nepadarys daug žalos, anaiptol – jums nebereikės stoti į dvikovą su ilganosiu ir įrodinėti jam, kodėl jis yra nepageidaujamas. Žinoma, XXI a. ilganosiai nėra tokie kvailiukai. Suvokę, jog yra nepageidaujami, gali imti niurzgėti, bet tai dažniausiai užgęsta savaime, tad nėra ko nerimauti.
Taip pat kreipiuosi ir į jus, (ne)gerbiami ilganosiai, norėdama paprašyti – prieš kišdamiesi į svetimus reikalus pamąstykite, ar jÅ«sų noras apie visus viską žinoti sukurs jums gerą „etiketę“ ir trauks kitus bÅ«ti jÅ«sų draugais...
Apibendrindama visiems linkiu nesikišti į svetimus reikalus, kai niekas to neprašo, o bÅ«ti paprastiems, draugiškiems ir nuoširdiems. GalbÅ«t bÅ«dami savimi jÅ«s kaip tik ir tapsite tuo žmogumi, kuriam norėsis pasipasakoti ir paprašyti patarimo. 
Arianda GRIŠÄŒENKO
NuotraukosArianda Griščenko 2013-08-08 12:58:30