2020 m. liepos 11 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

„Imuniteto stiprinimo galimybės“

Sumažėjus organizmo atsparumui, nusilpus imuninei sistemai tampame neatsparūs virusams, todėl mus dažnai kankina sloga, kvėpavimo takų ligos, gerklės ar tonzilių uždegimai. Stiprinti imuninę sistemą reikia visus metus, tačiau dabar, kai orai šalti, o aplink daug sergančiųjų, būtina susirūpinti savo fizine bei psichologine sveikata, mityba, poilsio režimu.
 
Silpna imuninė sistema, pervargimas, peršalimas slopina organizmo gynybines reakcijas, jis tampa ne toks atsparus virusams. Dažniau peršalimo ligomis serga tie asmenys, kurių silpnesnis imunitetas.
 
Šių metų kovo 16 d. vyko paskaita Imuniteto stiprinimo galimybės“. Paskaitos metu lektorius Eligijus Valskis dalinosi savo patirtimi, pasakojo apie tai, kad mūsų fizinė sveikata yra mūsų minčių ir jausmų atspindys. Kūnas ir emocijos labai susiję. Nustatyta, kad žmogaus organizme yra neuropeptidų – cheminių junginių, kurie informaciją apie mūsų mintis, nuostatas, emocijas paskleidžia po visą kūną. Taigi, valdydami emocijas galite sustiprinti imunitetą!
Nuotraukos

2018-03-19 17:57:09