2021 m. kovo 5 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

In Memoriam. Netekome Dusetų seniūno Sauliaus Kėblio (1961-10-14 – 2021-02-21)

SAULIUS KĖBLYS
 
(1961-10-14 – 2021-02-21)
 
Vieną gražią dieną, neateisim
Neišduosim niekam paslapčių
Nebekaltinsim ir nieko nebeteisim
Nes pasuksime kitu keliu!
Nesvarbu, kur vestų šitas kelias –
Į kokias lydėtų planetas,
Vinguriuotų kloniais ar takelis
Amžinybėn neštų mÅ«s dienas .....
Pasiliekam Ten, kur mes gyvenam
Vietose, kur buvom mylimi
Kur keliavom, juokėmės, draugavom
Pasiliekam meilėj ir širdy.
Prisimins tokius, kokie mes buvom ....
Ir gyvensim tol, kol jie gyvi
Neužgniaužkim, ką širdyje turim,
Kad išliktume jų pagarbos verti.
Vieną gražią dieną mes nebeateisim .......
BÅ«sime išÄ—ję į Žvaigždes ....
Bet gyvensim atminty ir meilėj
Tų, kuriuos šiandieną mylim mes .....
                                                                 
(G. Mičiūnienė)
 
Žmogus gyvena ir neregimais siÅ«lais prisiriša prie žmonių, kurie jį supa. Ateina išsiskyrimo valandos, siÅ«lai įsitempia ir trÅ«ksta liÅ«dnai suskambėdami lyg smuiko stygos. Ir kiekvieną kartą, kai siÅ«lai trÅ«ksta arti širdies, žmogus pajunta neišpasakytai aštrų skausmą. Štai tokį aštrų skausmą pajuto ir dusetiškiai, sužinoję apie Dusetų seniÅ«no Sauliaus Kėblio netikėtą ir nelauktą mirtį. Toks gražus, šiltas ir ramus aušo vasario 21 – os dienos rytas. Šiais metais gerbiamas seniÅ«nas bÅ«tų šventęs savo 60 – metį. 
 
Saulius Kėblys su šeima gyveno Antazavėje. 1984 m. baigė Vilniaus pedagoginį universitetą, įgijo geografijos ir fizinio lavinimo mokytojo specialybę. Dirbo Antazavės J. Gruodžio mokykloje mokytoju, direktoriaus pavaduotoju. Nuo 2006-09-18 pradėjo dirbti Dusetų seniÅ«nijos seniÅ«nu.
 
Jis buvo kantrus ir ramus, sugebėdavo įsiklausyti į visus, kurie kreipdavosi pagalbos ar patarimo. Buvo neabejingas, nuoširdus ir puikus vadovas. SeniÅ«ną matydavom su šypsena, nestokojantį humoro, gero pajuokavimo.
Atsakingai dalyvaudavo Dusetų seniÅ«nijos, KultÅ«ros centro Dusetų dailės galerijos, K. BÅ«gos bibliotekos, kitų įstaigų  rengiamose šventėse, bendruomeninėse, projektinėse veiklose, sportiniuose renginiuose. SeniÅ«nas daug dėmesio skyrė leidžiamam laikrašÄiui „Dusetos“, buvo vienas iš jo įkÅ«rėjų.
 
BÅ«damas aktyvus ir nestokojantis idėjų, LKSKA „Nemunas“ tarybos nariu, į sportinę veiklą įtraukė Zarasų rajono neįgaliųjų draugiją Dusetose. Jo dėka kasmet Dusetos buvo gražinamos ir puoselėjamos.
 
Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia gyvenime savo šviesą – ryškią ar blankią, tačiau ypatingą. Sauliaus Kėblio šviesus atminimas ilgai neužges jį pažinojusių, mylėjusių žmonių širdyse. Už nuopelnus Dusetoms Sauliui Kėbliui suteiktas Dusetų krašto Garbės piliečio vardas. 
 
Užgeso  dar viena ugnelė šioje žemėje, mirė kruopštus darbuotojas, nuoširdus draugas, bičiulis, pareigingas šeimos tėvas ir vyras. Visada prisiminsime jį, kaip jautrios sielos, nuoširdų, kuklų ir darbštų žmogų, neatsisakantį padėti ir patarti. LiÅ«dime kartu su šeima ir artimaisiais ir reiškiame nuoširdžią užuojautą. 
 
Bičiuliai 
 

2021-02-22 20:33:43