2019 m. balandžio 23 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

 Zarasų rajono savivaldybės administracija elektroninio aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Informacija dėl gyventojų turto deklaravimo

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo nuostatomis, asmenys ir šeimos, įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašus bei asmenys ir šeimos, kurie nuomojasi rajono Savivaldybės socialinį būstą, iki 2018 m. gegužės 1 d. Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka privalo deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas).
 
Asmuo ar šeima, įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašus iki nurodytos datos nepateikę Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka turto (įskaitant gautas pajamas) deklaracijos, bus braukiami iš asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašų. 
 
Su rajono Savivaldybės socialinio būsto nuomininkais, nepateikusiais iki nurodytos datos Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka turto (įskaitant gautas pajamas) deklaracijos, sudaryta rajono Savivaldybės socialinio būsto (gyvenamųjų patalpų) nuomos sutartis bus nutraukta.
 
Primename, kad jeigu pasikeitė aukščiau nurodytų asmenų grupių šeimos sudėtis, gyvenamoji vieta ar kiti asmeniniai duomenys, prašome informaciją pateikti Zarasų rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriui (Sėlių a. 22, Zarasai, III a. 310 kab. tel. (8 385) 37 101, el. p. ramute.gaidamaviciene@zarasai.lt.).

Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyrius 2018-04-03 16:29:42
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate pavasarines atliekų tvarkymo talkas?